Naga MarketsPrezes All in! Games, Piotr Żygadło: Ghostrunner sprzedał się w ponad 0,5 mln egzemplarzyKrakowskie studio All in! Games ma z pewnością powody do zadowolenia jeżeli chodzi o najnowszą wydaną przez siebie grę, a mianowicie Ghostrunnera. Jak zdradza na antenie Comparic24.tv prezes spółki gamingowej, Piot Żygdało, sprzedaż tytułu przekroczyła 0,5 miliona egzemplarzy.

  • Ghostrunner jest produkcją stworzoną przez polskie studio One More Level w koprodukcji z amerykańskim 3D Realms oraz duńskim Slipgate Ironworks
  • Gra wydana została współnie z 505 Games
  • W materiale również o liście intencyjnym podpisanym ze spółką EKIPA oraz o planach na 2021 rok

Te artykuły również Cię zainteresują
Ghostrunner od All in! Games sprzedał się w liczbie ponad 500 tys. sztuk

Wspomniana produkcja, która światło dzienne ujrzała 6 maja 2020 roku, sprzedała się już w liczbie ponad pół miliona egzemplarzy. Przekracza to cel 400 tys. sztuk wyznaczony przez spółkę. Jak twierdzi prezes spółki, Piotr Żygadło, poziom ten został osiągnięty już dwa miesiące po premierze.

Poziom ten udało się osiągnąć w zaledwie dwa miesiące, więc możemy być bardzo zadowoleni z tego, jak gra się sprzedaje. Po tym jak przed premierą tytuł awansował na czołowe miejsca w globalnym rankingu Wishlist na Steam, apetyty znacznie wzrosły i zweryfikowaliśmy nasze cele oraz oczekiwania. Pół miliona sprzedanych sztuk poprzez wszystkie sklepy i platformy to wynik, który nas cieszy i pokazuje, że nasza strategia zmierza we właściwym kierunku – stwierdził prezes All in! Games, Piotr Żygadło.

Jak podkreślał w rozmowie z Marcinem Podlackim z Comparic24.tv, Ghostrunner był jednym z ciekawszych projektów ostatniego roku, a studio skupia się obecnie na edycjach konsolowych dedykowanych dla Xboxa, PlayStation oraz Nintendo Switch.

Nasze wydawanie gier to nie produkcja, nie jesteśmy studiem. Zakupujemy tytuły od deweloperów w różnych modelach współpracy, następnie umieszczamy je w sklepach, tworzymy kampanie i pomagamy stworzyć im lepszą jakość produktu. W ostatnich miesiącach postanowiliśmy trochę rozszerzyć naszą działalność: zauważyliśmy, że lepsza synergia następuje gdy inwestujemy długoterminowo, będziemy więc stawać się częściowo udziałowcem tych spółek, które chcą dłużej współpracować – komentował Piotr Żygadło porównując planowany model do tego, który stosuje między innymi PlayWay.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: stooq eur pln | de30 | prognozy kursu dolara | mrc kurs | notowanie lotos |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAri Paul: bitcoin to dla inwestorów instytucjonalnych bezpieczna przystań
Następny artykułMiedź z dynamiczną przeceną
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here