Naga MarketsAdam Rak i Agnieszka Zaręba z Comparic24.tv przedstawiają propozycje świątecznych prezentów dla traderów

Agnieszka Zaręba i Adam Rak przedstawiają autorski przegląd pomysłów na prezenty dla inwestorów i traderów. Wśród przygotowanych propozycji są książki, poradniki, bilety, części garderoby i dużo więcej.

Świąteczny prezent dla tradera – książka, bilet na konferencję, a może rynkowy krawat?

Niewątpliwie podstawowym prezentem, który pod choinkę chciałby otrzymać każdy trader lub inwestor jest zadowalający zysk z inwestycji. Pod choinką ciężko szukać jednak dodatnich stóp zwrotu, dlatego warto pomyśleć o innych atrybutach, które ucieszą aktywnie działających na rynkach walutowych, akcyjnych, czy też kryptowalutowych.

Pierwszym pomysłem, który się nasuwa, są oczywiście książki poświęcone tematyce inwestycyjnej. W tym roku miejsce miało kilka gorących premier, między innymi Śladami Warrena Buffetta napisana przez Panów Jaroszka i Gerschmanna, czy też Najważniejsza Rzecz autorstwa Howarda Marksa.

Adam Rak i Agnieszka Zaręba z Comparic24.tv oprócz książek przygotowali jednak jeszcze kilka ciekawych propozycji prezentów, które niezaprzeczalnie mogą Was zaskoczyć. Sprawdźcie sami!

Jeżeli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here