Naga MarketsPremium Fund S.A.: Mousetrap Games ma stworzyć grę na licencji serialu „Kosmiczny wykop”Premium Fund S.A. (w trakcie zmiany nazwy na Oxygen S.A.), Spółka notowana na rynku NewConnect, została poinformowana przez spółkę zależną Mousetrap Games Sp. z o.o. o podpisaniu z Orange Studio Animacji Sp. z o.o. podstawowych założeń do umowy o stworzenie gry w oparciu o licencję serialu „Kosmiczny wykop”. Jednym z jego głównych bohaterów jest animowana postać wzorowana na rzeczywistym wizerunku Roberta Lewandowskiego.

Mousetrap Games ma stworzyć grę w oparciu o licencję „Kosmiczny wykop”

Celem podpisanego przez Spółki Term Sheet jest uregulowanie zasad dalszej współpracy prowadzącej do zawarcia Umowy, na mocy której Orange udzieli Mousetrap Games (MTG) prawa do stworzenia i wydania jednej Gry w zamian za wynagrodzenie obliczone jako ustalona część zysków pochodzących z jej komercjalizacji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Term Sheet stanowi zestawienie podstawowych warunków do planowanej Umowy, której celem będzie określenie m.in. warunków udzielenia przez Orange licencji na prawa do produkcji, promocji, reklamy i eksploatacji serialu „Kosmiczny wykop” (w tym gier komputerowych) na rzecz MTG, obowiązków stron w zakresie realizacji Gry, zasad obliczania wynagrodzenia z tytułu licencji oraz kamieni milowych związanych z realizacją Gry.

„Produkcja gry opartej na wizerunku postaci z kreskówki, gdzie głównym bohaterem jest Robert Lewandowski to świetna przygoda dla naszych game designerów, ale również duże wyzwanie i odpowiedzialność, bo dzieci są bardzo przywiązane do postaci swojego bohatera” – mówi Edward Mężyk, Prezes Zarządu Premium Fund S.A. i CEO Mousetrap Games. – „Na tym etapie mogę zdradzić tylko to, że wspólnie z producentami serialu zdecydowaliśmy się na grę karcianą. Wierzę, że taktyczna rozgrywka odda ducha piłkarskiego meczu i pozwoli graczowi poczuć się niczym prawdziwy trener galaktycznej drużyny piłkarskiej. Gracze będą mogli kolekcjonować karty piłkarzy o unikalnych zdolnościach, aby następnie wymyślać niebanalne strategie. Liczba możliwości jest niemal nieskończona” – dodaje Mężyk.

Przedmiotem Umowy MTG i Orange będzie przede wszystkim udzielenie przez Orange licencji i zgód MTG do opracowania, wydania, dystrybucji i promocji Gry w zamian za zapłatę wynagrodzenia ustalonego jako udział w zysku pochodzącym z komercjalizacji Gry oraz prowadzenia określonych działań marketingowych mających na celu promocję Gry. Zadaniem MTG będzie produkcja, promocja oraz dystrybucja Gry.

Z kolei zadaniem Orange będzie przede wszystkim stworzenie dwóch sezonów serialu „Kosmiczny wykop”, dołożenie starań mających na celu zapewnienie najszerszej możliwej emisji tego serialu na świecie, udzielenie MTG licencji niezbędnej do produkcji, wydania, dystrybucji i promocji Gry, przekazanie MTG materiałów (graficznych i innych) wytworzonych na potrzeby serialu „Kosmiczny wykop” oraz zapewnienie wsparcia marketingowego przy promocji Gry.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAkcja kredytowa mBanku wzrosła o 5,2% kw/kw w I kw., wskaźnik NPL: 4,5%
Następny artykułWielton miał 57,64 mln zł zysku netto, 89,69 mln zł zysku EBIT w 2019 r.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here