Naga MarketsCreepy Jar ogłosił, że już 08.10 będzie miała miejsce premiera Green Hell na konsoli Nintendo Switch. Spółką odpowiedzialną za port i wydanie tego głośnego tytułu jest Forever Entertainment. Gra będzie dostępna w cenie 24,99 EUR/USD na terytorium Europy, USA, Kanady, Meksyku, a także Australii i Nowej Zelandii.

Creepy Jar: już 08.10 będzie miała miejsce premiera Green Hell na konsoli Nintendo Switch

Nintendo Switch posiada ponad 60 milionów użytkowników na całym świecie. W odróżnieniu od konsol PS4 i Xbox One jest ona w dalszym ciągu rozwijana przez Nintendo i czeka ją jeszcze kilka lat “życia”. Switch posiada ogromną bazę aktywnych użytkowników, dlatego liczymy, że wykorzystamy jego potencjał sprzedażowy. Green Hell będzie tam jedną z nielicznych gier reprezentujących gatunek survival symulator – tłumaczy prezes Creepy Jar, Krzysztof Kwiatek.

Forever Entertainment S.A. jest spółką specjalizującą się w portowaniu gier na konsole oraz tworzenie nowych wersji klasyków sprzed lat. Akcje spółki od 2011 roku są notowane na rynku NewConnect, a w portfolio wydawniczym spółki znajdują się takie produkcje jak Panzer Dragoon: Remake na PS4, Xbox One i Nintendo Switch oraz porty Ultimate Fishing Simulator i Cooking Simulator na Nintendo Switch.

Forever Entertainment to czołowy wydawca, którego portfolio jest dla nas bardzo atrakcyjne.

Port Green Hell będzie jednym z jego bardziej znaczących tegorocznych przedsięwzięć. Wierzymy, że ta premiera spełni nasze oczekiwania sprzedażowe, dzięki czemu obie strony będą zadowolone ze współpracy. – dodaje prezes.

Przypominamy, że w 2020 roku Green Hell stał się jednym z najważniejszych polskich tytułów kończącej się dekady. Produkcja została okrzyknięta najlepszą polską grą 2019 roku i zdobyła statuetkę na Digital Dragons Awards, a wprowadzenie trybu wieloosobowego sprawiło, że kurs Creepy Jar wzrósł ponad sześciokrotnie. W czerwcu spółka ogłosiła, że gra od premiery została nabyta przez ponad milion osób na platformie Steam, a liczba oczekujących na wishlistach wynosiła wówczas blisko 900 tysięcy osób. Poza nadchodzącą wersją na Nintendo Switch, spółka planuje samodzielne wydanie edycji na konsole PlayStation oraz Xbox. W związku z odniesionym sukcesem zarząd zadecydował, że spółka przeniesie się na parkiet główny GPW, a dokładny termin jest zależy od terminu ukończenia weryfikacji trwającej w KNF.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNotowania miedzi wciąż w górę
Następny artykułZłoto w górę wraz ze spadkiem USD. Debata Trump-Biden wpłynie na rynki?
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here