Naga MarketsMateusz Wcześniak

Debiut gry „Drug Dealer Simulator” studia Movie Games pokazuje skuteczność działań marketingowych Movie Games, będąc jedynie zapowiedzią dalszych działań związanych z premierą kolejnych tytułów 2020 roku, komentował w rozmowie z Comparic24.tv prezes spółki, Mateusz Wcześniak. Od 16 kwietnia kiedy symulator handlarza narkotyków trafił do sprzedaży, grę pobrało około 55 tysięcy użytkowników.

  • 16 kwietnia 2020 roku o godzinie 17:00, po 72 godzinach od premiery została sprzedana w ilości około 55 000 sztuk Drug Dealer Simulator
  • Gra znalazła się na 1 miejscu tzw. Global Top Seller platformy Steam
  • Mateusz Wcześniak jest bardzo zadowolony z dotychczasowych wyników tytułu i liczy na dalsze sukcesy Movie Games w 2020 roku
  • Akcje spółki wyceniane są obecnie najwyżej w historii

Drug Dealer Simulator, sukces kontrowersyjnego tytułu od Movie Games

W symulatorze handlarza narkotyków gracz wciela się w osobę rozprowadzającą nielegalne substancje psychoaktywne. Celem rozgrywki jest rozwój w przestępczych kręgach oraz zdobycie uznania „ulicznej” społeczności. Gra od samego początku budziła pewne kontrowersje, spotykając się jednocześnie z dużym zainteresowaniem ze strony graczy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jesteśmy bardzo zadowoleni z premiery Drug Dealer Simulator, co nie zmienia faktu, że cały czas zbieramy uwagi od fanów naszego tytułu, aby go udoskonalić. Wszystkim graczom, którzy kupili grę, zapewnimy wiele bezpłatnych dodatkowych wydarzeń i misji. Bardzo cieszymy się z rosnącego zainteresowania Drug Dealer Simulatorem. W ostatnich dwóch tygodniach wishlista chętnych graczy na serwisie Steam wzrosła o ponad 50 proc. – komentuje Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games.

Więcej na temat Drug Dealer Simulator oraz przyszłych planów Movie Games w rozmowie Krzysztofa Kamińskiego z prezesem spółki, Mateuszem Wcześniakiem:

– Wydaje mi się, że tego gry dają adrenalinę, zwłaszcza, że normalny człowiek nie będzie chciał realizować takich działań w ramach swojego życia. Widzimy, że tego wątki pojawiają się w popkulturze (…), tam wszędzie widzimy pojawiający się tego typu temat. To jednak nikogo nie zachęca do sprzedaży narkotyków. Jest to formuła zrealizowania czegoś nowego, totalnie obcego, mogącego być interesujące z perspektywy zgrywalizowania – dodaje Wcześniak.

Kolejnym długo wyczekiwanym tytułem, który czeka na premierę jest “Lust From Beyond”, czyli kontynuacja poprzedniej gry “Lust For Darkness”, która w dosyć zaskakujący sposób odniosła sukces z połączenia erotyku z horrorem.

Zobacz również: Movie Games oraz Grupa INC połączą siły. Cel: rewolucja rumuńskiego rynku gamingowego

Movie Games jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego i Mateusza Wcześniaka. Inwestorami w spółce są PlayWay – producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku. Spółka debiutowała na NewConnect w grudniu 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here