Naga MarketsTrzech członków partii Theresy May zdecydowało się na odejście i dołączenie do nowej grupy w parlamencie brytyjskim. Większość jaką cały czas ma premier Wielkiej Brytanii jest coraz mniejsza.


Ostatnie kluczowe wydarzenia

  • Trzech posłów odchodzi z partii Theresy May
  • May ma udać się do Brukseli w celu negocjacji umowy Brexitowej
  • Funt koryguje wczorajsze silne wzrosty
  • Hunt powiedział, że rząd ma sposób na uzyskanie porozumienia w sprawie Brexitu w Parlamencie

Z partii premier odeszli Anna Soubry, Heidi Allen i Sarah Wollaston, dołączą oni teraz do nowej niezależnej grupy, która składa się już z ośmiu byłych członków Partii Pracy.
Prawdopodobnie w poprzednich głosowaniach byli oni przeciwko premier, dlatego w krótkim terminie nie powinno to wpłynąć na sytuację, jednak widać pewne załamanie w partii Theresy May.

Zobacz także: Brexit wymyka się spod kontroli: Theresa May ma wyraźne problemy

Sekretarz Hunt wzywa przywódców Unii Europejskiej do rozmów, aby uniknąć tzw twardego Brexitu, czyli wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej bez umowy. Jego zdaniem przywódcy UE powinni patrzeć w przyszłość, ponieważ twardy Brexit może się odbić negatywnie na całej Unii. Dziś po południu Theresa May ma spotkać się w Brukseli z szefem Komisji Europejskiej, będzie z nim rozmawiać o umowie Brexitowej.

Sytuacja techniczna na kursie funta do dolara

Kurs funta do dolara (GBP/USD) koryguje wczorajsze wzrosty. Aktualnie istnieje szansa na przetestowanie poziomu 1,2995, który powinien stanowić wsparcie. Jeżeli w zaznaczonej strefie pojawią się kupujący, to będzie to dobre miejsce, aby dołączyć się do potencjalnych wzrostów, z celem nawet na 1,3200, czyli ostatnie maksima. W przeciwnym razie trwały powrót poniżej, będzie oznaczał kapitulację popytu i celem dla sprzedających może być nawet poziom 1,2840.

Wykres funtaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here