Naga MarketsPre-Market: Znacząca różnica rynków UE oraz USA. Kto wykonuje fałszywy ruch?Pre-market – istotny okres szczególnej aktywności handlowej na rynkach USA, który ma miejsce przed wejściem rynku kasowego. Sesja “przed-rynkowa” odbywa się między godz. 14:00 a 15:30 (8:00 – 9:30 EST) każdego dnia handlowego. Wielu inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych obserwuje aktywność przed-rynkową, aby ocenić siłę i kierunek rynku w oczekiwaniu na regularną sesję handlową. W cyklu Pre-Market przyjrzymy się istotnym informacjom, które będą miały wpływ na sesję handlową.

  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl
  • DAX podchodzi do zakresu PK
  • Nadal jednak nie można powiedzieć, aby zmienność była wystarczająca

Wiadomości przed wejściem USA

Członek Rady Prezesów Europejskiego Banku Centralnego Robert Holzmann wyraził dziś nadzieję, że wzrost inflacji jest tylko przejściowy. Holzmann, który jest prezesem austriackiego banku centralnego, powiedział wcześniej, że oczekuje się spadku inflacji w przyszłym roku. Jednak ceny nadal rosną, a Eurostat podał, że roczny wzrost cen producentów wyniósł w sierpniu 13,4%.Dane na dziś: 

Analiza DAX i Nasdaq

DAX

DAX w tym momencie nadal nie robi nic szczególnego. Oscylowanie między zakresem S1 a PK, i nadal szansa jest na wygenerowanie ruchu pod poziom R1, choć już raczej nie R2. Trzeba obserwować rynek na wejściu USA, aby oszacować dalszą zmienność rynku, która na ten moment jest niska. Założenia z PSV porannego nadal są aktualne.

wykres DAX H1 05.10.2021
DAX H1 05.10.2021

Nasdaq

NQ tymczasem podchodzi do zakresu PK i cofa. Podobnie jak DAX – szansa na podejście nadal jest i nic w tej kwestii nie uległo zmianie, jedyne co to czekać trzeba do USA na potwierdzenie ruchu wzrostowego. Warto pamiętać tylko, że zarówno w przypadku DAXa jak i NQ sugerowane było wyczekanie, aż indeksy wybiją PK a dopiero potem szukanie wejścia w ew. podejście.

wykres Nq H1 05.10.2021
Nq H1 05.10.2021

Więcej wpisów dotyczących wprowadzeń na sesję amerykańską znajdziesz pod tagiem pre-market.

invest

Autor poleca również: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: blik — co to jest | notowania ropy naftowej | dax spekulant | dlaczego akcje pgnig spadają | euro kurs |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here