Naga MarketsPre-Market: Znacząca różnica rynków UE oraz USA. Kto wykonuje fałszywy ruch?Pre-market – istotny okres szczególnej aktywności handlowej na rynkach USA, który ma miejsce przed wejściem rynku kasowego. Sesja “przed-rynkowa” odbywa się między godz. 14:00 a 15:30 (8:00 – 9:30 EST) każdego dnia handlowego. Wielu inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych obserwuje aktywność przed-rynkową, aby ocenić siłę i kierunek rynku w oczekiwaniu na regularną sesję handlową. W cyklu Pre-Market przyjrzymy się istotnym informacjom, które będą miały wpływ na sesję handlową.

  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl
  • DAX ładnie odrobił zaliczając zakres docelowy dla poz. długich
  • NQ tymczasem ma przed sobą jeszcze kawałek drogi do targetu

Wiadomości przed wejściem USA

Niemcy poparły Francję, krytykując Stany Zjednoczone za tajne negocjowanie paktu bezpieczeństwa z Australią i Wielką Brytanią, co w konsekwencji kosztowało Paryż lukratywny kontrakt obronny. Nieudana umowa sprawiła, że stosunki Francji z Australią stały się „bardzo trudne”, jak powiedział jeden z wysokich rangą francuskich urzędników.Utracone zaufanie musi zostać odbudowane – a to oczywiście nie będzie łatwe. Ale chcemy wnieść konstruktywny wkład” – powiedział niemiecki minister ds. europejskich Michael Roth, podkreślając, że Unia Europejska musi przezwyciężyć różnice, aby mówić jednym głosem w sprawach dotyczących jej członków.

Reklama

Dane na dziś: 16:30 – EBC.

Analiza DAX i Nasdaq

DAX

DAX wykonał target z PSV, które mówiło, że wyjście ponad PK ustali target w okolicach 15.290 – 15.318 pkt. W tym momencie czekamy na wejściu USA. Jeśli korekta pojawi się do zakresu 15.290 – 270, nie głębiej – można szukać dalszego wzrostu, którego celem może być zakres 15.406 pkt.

wykres DAX H1 21.09.2021
DAX H1 21.09.2021

Nasdaq

Jak widać NQ ma przed sobą jeszcze sporo drogi, jeśli chodzi o ew. wykonanie ruchu, jaki zaplanowany był podczas porannego przeglądu rynków o 08:00. Niemniej jednak nie wydaje się, aby rynek chciał zrezygnować z targetu. Wyjście powyżej PK = schemat long z celem 15.280 i sl 15.109.

invest
wykres NQ H1 21.09.2021
NQ H1 21.09.2021

Więcej wpisów dotyczących wprowadzeń na sesję amerykańską znajdziesz pod tagiem pre-market.

Autor poleca również: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: blik — co to jest | notowania ropy naftowej | dax spekulant | dlaczego akcje pgnig spadają | euro kurs |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here