Naga MarketsPre-Market: Znacząca różnica rynków UE oraz USA. Kto wykonuje fałszywy ruch?Pre-market – istotny okres szczególnej aktywności handlowej na rynkach USA, który ma miejsce przed wejściem rynku kasowego. Sesja “przed-rynkowa” odbywa się między godz. 14:00 a 15:30 (8:00 – 9:30 EST) każdego dnia handlowego. Wielu inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych obserwuje aktywność przed-rynkową, aby ocenić siłę i kierunek rynku w oczekiwaniu na regularną sesję handlową. W cyklu Pre-Market przyjrzymy się istotnym informacjom, które będą miały wpływ na sesję handlową.

  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl
  • DAX wykonuje atak zakresu 15.446 punktów
  • Całkowity target nie został jeszcze zrealizowany

Wiadomości przed wejściem USA

Rząd Chin ostrzegł w środę, że gospodarka kraju nadal stoi w obliczu wyzwań związanych z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, a także ze wzrostem cen towarów, podały państwowe media w Pekinie. W przemówieniu do opinii publicznej, gabinet zobowiązał się do utrzymania stabilności i ciągłości swojej „polityki makro”. Pekin ogłosił również rozpoczęcie polityki mającej na celu „dalsze pobudzenie” konsumpcji, która ucierpiała w wyniku kryzysu.Reklama

Dane na dziś:

Analiza DAX i Nasdaq

DAX

DAX wykonuje ruch kierunkowy, zgodny z ruchem z psv. Obecnie mamy jeszcze około 40 – 50 pkt do machnięcia i szansa na wykonanie takiego ruchu jest duża. Poczekać trzeba teraz na wejście USA i jeśli rynek utrzyma się w zakresie 15.430 – 15.400, jest szansa na zakres 15.480 – 15.503 (uwaga na ceny przedstawione poniżej – porównaj ze swoimi!).

wykres Kurs DAX H1 22.09.2021
Kurs DAX H1 22.09.2021

Nasdaq

Tymczasem NQ nadal w miejscu. Ma on szansę na pullback – a następnie na podejście do strefy wyznaczonej jak poniżej. Nic na razie nie zmieniło się względem rana, tez nie ma co zmieniać założeń.

wykres NQ H1 22.09.2021
NQ H1 22.09.2021

Więcej wpisów dotyczących wprowadzeń na sesję amerykańską znajdziesz pod tagiem pre-market.

invest

Autor poleca również: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: blik — co to jest | notowania ropy naftowej | dax spekulant | dlaczego akcje pgnig spadają | euro kurs |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here