Naga MarketsPre-Market: Znacząca różnica rynków UE oraz USA. Kto wykonuje fałszywy ruch?Pre-market – istotny okres szczególnej aktywności handlowej na rynkach USA, który ma miejsce przed wejściem rynku kasowego. Sesja “przed-rynkowa” odbywa się między godz. 14:00 a 15:30 (8:00 – 9:30 EST) każdego dnia handlowego. Wielu inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych obserwuje aktywność przed-rynkową, aby ocenić siłę i kierunek rynku w oczekiwaniu na regularną sesję handlową. W cyklu Pre-Market przyjrzymy się istotnym informacjom, które będą miały wpływ na sesję handlową.

Wiadomości przed wejściem USA

Amazon.com Inc. poinformował we wtorek o planach zatrudnienia dodatkowych 125.000 pracowników w Stanach Zjednoczonych. Ogłoszenie przychodzi mniej niż miesiąc po tym, jak gigant e-commerce powiedział, że chce zatrudnić 40.000 pracowników na stanowiska korporacyjne i technologiczne. Amazon jest obecnie w obliczu procesu antymonopolowego o to, co jest opisywane jako antykonkurencyjne zachowanie.Dane na dziś:

Dane 14.09.2021
Dane 14.09.2021

Analiza DAX i Nasdaq

DAX

Dziś o indeksach nie ma tak naprawdę co pisać. Rynek ma nadal szansę na dojście do wyższych zakresów, w tym przełamanie R1 i podejście do wyznaczanych z PSV stref, ale PK musi być utrzymywane w takim podejściu. Wyłamanie = negacja, tylko powrót powyżej znów  może dać szansę na wzrosty.

wykres DAX H1 14.09.2021
DAX H1 14.09.2021

Nasdaq

NQ dziś kompletnie nic nie robi z perspektywy H1. Czekamy na test dołka i podejście.

wykres Kurs NQ H1 14.09.2021
Kurs NQ H1 14.09.2021

Więcej wpisów dotyczących wprowadzeń na sesję amerykańską znajdziesz pod tagiem pre-market.

invest

Autor poleca również: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: blik — co to jest | notowania ropy naftowej | dax spekulant | dlaczego akcje pgnig spadają | euro kurs |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here