Naga Markets Pre-Market: Znacząca różnica rynków UE oraz USA. Kto wykonuje fałszywy ruch?Pre-market – istotny okres szczególnej aktywności handlowej na rynkach USA, który ma miejsce przed wejściem rynku kasowego. Sesja “przed-rynkowa” odbywa się między godz. 14:00 a 15:30 (8:00 – 9:30 EST) każdego dnia handlowego. Wielu inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych obserwuje aktywność przed-rynkową, aby ocenić siłę i kierunek rynku w oczekiwaniu na regularną sesję handlową. W cyklu Pre-Market przyjrzymy się istotnym informacjom, które będą miały wpływ na sesję handlową.

  • Główne indeksy DAX i NQ odrabiają delikatnie przed wejściem USA
  • Istotniejsze dane dla sesji po 13:30 oraz 14:30

Wiadomości przed wejściem USA

Dziś Członek Rady Prezesów Europejskiego Banku Centralnego zauważył, że badanie umorzenia długu byłoby “bardzo niebezpieczną drogą”. “Francja jest jednym z niewielu krajów, które od dwóch stuleci nigdy nie spłacały swojego długu, podobnie jak Wielka Brytania. a przecież jest to jeden z elementów budujących zaufanie inwestorów“. EBC prowadzi luzowanie ilościowe z powodu niskiej inflacji, podkreślił Villeroy de Galhau, dodając, że jest to powód, dla którego potrzebna jest “bardzo przychylna polityka monetarna, o bardzo niskich stopach procentowych i dużej płynności“.

Te artykuły również Cię zainteresują
Prezes Deutsche Bundesbank powiedział dziś, że banki centralne mogą emitować waluty cyfrowe, które będą używane przez banki komercyjne. Wypowiadając się na temat przyszłości walut cyfrowych, Weidmann zaproponował międzynarodową platformę rozliczeniową dla przekazów pieniężnych, dodając, że jej wprowadzenie byłoby ogromnym wyzwaniem.

Dalsze dane na dziś: Brak istotniejszych danych dla piątkowej sesji.

Capital.com
Capital.com - skorzystaj z rozwiązań sztucznej inteligencji do analizowania Twojego tradingu! SPRAWDŹ NAS

Analiza DAX i Nasdaq

DAX

DAX zdecydowanie jest bardziej zmienny niż podczas wczorajszej sesji, jednak nadal nie można powiedzieć, aby rynek “wrócił do normy”. W tym momencie zakres indeksu wynosi około 15 punktów, nie wliczając pojedynczych świec ponad ten standard w dniu dzisiejszym. Jeśli chodzi o dalszy handel na indeksie zbliżyliśmy się do poziomu 13.280 i rynek może chcieć zejść jeszcze do zakresu 260/240 jednak te rejony powinny wystarczyć obecnej korekcie aby zbierać powoli siły na ponowne podejście wzrostowe. Tak więc zejście do PK -> podejście R1/R2 możliwe. Clue dla scenariusza to utrzymywanie zakresu punktu kierunkowego.

wykres DAX H1 27.11.2020 2
DAX H1 27.11.2020 2

Nasdaq

Amerykańskie rynki mają wolne. (Skrócony handel, jednak nie ma co brać tego pod uwagę).

Dzisiejsze poziomy PV: 27.11
R3 = 12.
R2 = 12.
R1 = 12.
P.P = 12.
S1 = 11.
S2 = 11.
S3 = 11.

Więcej wpisów dotyczących wprowadzeń na sesję amerykańską znajdziesz pod tagiem pre-market.

Autor poleca również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here