Naga MarketsRynki europejskie rosną. Oczekiwanie na właściwy ruch po wejściu sesji USAPre-market – istotny okres szczególnej aktywności handlowej na rynkach USA, który ma miejsce przed wejściem rynku kasowego. Sesja “przed-rynkowa” odbywa się między godz. 14:00 a 15:30 (8:00 – 9:30 EST) każdego dnia handlowego. Wielu inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych obserwuje aktywność przed-rynkową, aby ocenić siłę i kierunek rynku w oczekiwaniu na regularną sesję handlową. W cyklu Pre-Market przyjrzymy się istotnym informacjom, które będą miały wpływ na sesję handlową.


Główne indeksy przed wejściem sesji USA

Piątkowa sesja jest dowodem na wpadanie ze skrajności w skrajność. Wczoraj rynki zostały wstrzymane z powodu kolejnej fali spadków – dziś ponownie zatrzymane.. Z powodu fali wzrostów. Handel kontraktami terminowymi na S&P 500 został wstrzymany, kiedy indeks osiągnął limit w postaci dziennego zysku 2.582 punktów, czyli 5%.

Tymczasem gigant Boeing odnotował ponad 7% wzrost w związku z rozwojem w firmach farmaceutycznych metod testowania leku na wirusa. Prezydent USA zapewnił, że testy na “bardzo dużą skalę” dla COVID-19 odbędą się “wkrótce”, gdy jego administracja wdroży zmiany mające na celu udoskonalenie metod testowania w Centrach Kontroli i Prewencji Chorób (CDC).

Zyskuje na tym również firma Tesla Inc. zyskując ponad 5% w piątek w handlu przedrynkowym. Dodatkowo firma zyskuje po tym jak kapitalizacja rynku producenta samochodów elektrycznych wyprzedziła Boeinga kilka dni temu. Według najnowszych danych, kapitalizacja rynkowa Tesli wynosi 103,2 miliarda.

Z dalszych danych na dziś:

wykres Dane 13.03.2020
Dane 13.03.2020

Analiza DAX i Nasdaq

DAX

Niemiecki indeks rośnie dziś ponad 8 procent. 9850 punktów zdaje się być osiągalne podczas dzisiejszego rozdania. Jednak fakt, że indeks wykonuje tego typu ruchu sprawia, że staję z boku. Nie da się obecnie racjonalnie przewidzieć zachowania indeksu, dlatego nawet nie będę próbował. Powodzenia dziś inwestorom.

wykres DAX M1 13.03.2020
DAX M1 13.03.2020

Nasdaq

Amerykański indeks został zamknięty, ale wszystko wskazuje na to, że może dziś po otwarciu osiągnąć poziom 7850 punktów. Ciężko w tym momencie przewidzieć dalsze zachowanie indeksu.

wykres NQ M4 13.03.2020
NQ M4 13.03.2020

Więcej wpisów dotyczących wprowadzeń na sesję amerykańską znajdziesz pod tagiem pre-market.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here