Naga MarketsPre-Market: Znacząca różnica rynków UE oraz USA. Kto wykonuje fałszywy ruch?Pre-market – istotny okres szczególnej aktywności handlowej na rynkach USA, który ma miejsce przed wejściem rynku kasowego. Sesja “przed-rynkowa” odbywa się między godz. 14:00 a 15:30 (8:00 – 9:30 EST) każdego dnia handlowego. Wielu inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych obserwuje aktywność przed-rynkową, aby ocenić siłę i kierunek rynku w oczekiwaniu na regularną sesję handlową. W cyklu Pre-Market przyjrzymy się istotnym informacjom, które będą miały wpływ na sesję handlową.

  • DAX i NQ nadal w konsolidacji
  • Danych na dziś niewiele – jedynie na ropę o godz. 16:30

Wiadomości przed wejściem USA

Chiński producent smartfonów Xiaomi Corp. powiedział, że jego przychody w drugim kwartale 2021 roku wyniosły 87,8 miliardów juanów (13,6 miliardów dolarów), co stanowi wzrost o 64% w porównaniu do tego samego kwartału w 2020 roku i pobiło szacunki.Europejski Bank Centralny (EBC) może zrewidować w górę swoje prognozy makroekonomiczne dla strefy euro, poinformował w środę wiceprezes banku centralnego Luis de Guindos. Przemawiając na imprezie zorganizowanej przez gazetę Diario de Navarra w Pampelunie, powiedział, że ogłoszenie może nastąpić „w ciągu najbliższych kilku dni”.

Dane na dziś: 

Dane 25.08.2021
Dane 25.08.2021

Analiza DAX i Nasdaq

DAX

DAX nadal w konsolidacji. Jedynym pozytywnym akcentem w tym wszystkim jest fakt, że utrzymuje on (jeszcze) zakres PK, co daje możliwość szukania po sygnale wejścia w dalsze podbicie. Dziś znów jedynie przetestowaliśmy zakres R1, gdzie daleko do kolejnego poziomu. Teraz trzeba patrzeć na USA, ponieważ ich wyłamanie wsparć może popchnąć i DAX-a w dolne rejony (15.780).

wykres Kurs DAX H1 25.08.2021
Kurs DAX H1 25.08.2021

Nasdaq

NQ może być wyznacznikiem tego co dalej. Jeśli nie utrzyma sugerowanego wsparcia, że on wygenerować spadek do zakres PK – 15.193 pkt. Tylko utrzymanie tego zakresu może dać setup jak wskazywany jest na wykresie poniżej.

invest
wykres Kurs NQ H1 25.08.2021
Kurs NQ H1 25.08.2021

Więcej wpisów dotyczących wprowadzeń na sesję amerykańską znajdziesz pod tagiem pre-market.

Autor poleca również: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: blik — co to jest | notowania ropy naftowej | dax spekulant | dlaczego akcje pgnig spadają | euro kurs |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here