Naga MarketsPre-Market: Znacząca różnica rynków UE oraz USA. Kto wykonuje fałszywy ruch?Pre-market – istotny okres szczególnej aktywności handlowej na rynkach USA, który ma miejsce przed wejściem rynku kasowego. Sesja “przed-rynkowa” odbywa się między godz. 14:00 a 15:30 (8:00 – 9:30 EST) każdego dnia handlowego. Wielu inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych obserwuje aktywność przed-rynkową, aby ocenić siłę i kierunek rynku w oczekiwaniu na regularną sesję handlową. W cyklu Pre-Market przyjrzymy się istotnym informacjom, które będą miały wpływ na sesję handlową.

  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl
  • DAX w końcu rusza na szturm górnych ograniczeń
  • Na ten moment osiągnięte jest R2, oczekiwanie na R3

Wiadomości przed wejściem USA

Unia Europejska powinna szybko i definitywnie zmienić swoje prawo azylowe, posuwając się nawet do postawienia płotu, by bronić się przed Białorusią, powiedział w piątek prezydent Litwy Gitanas Nauseda. Przygotowując się do rozmowy 27 przywódców UE, Nauseda zasugerował “fizyczny płot lub fizyczną granicę” jako konieczny środek krótkoterminowy, powołując się na “uzbrojenie” białoruskiego prezydenta Łukaszenki w migrację jako główne źródło konfliktu.Tymczasem American Express Company poinformował, że jego przychody w trzecim kwartale wzrosły o 25% i wyniosły 10,93 mld dolarów, a zysk netto wzrósł o 70% do 1,83 mld dolarów, co daje 2,27 dolara rozwodnionego zysku na akcję.

Dane na dziś: 

Analiza DAX i Nasdaq

DAX

Niemiecki indeks dociera do R2. W końcu – po trudach i mękach. W tym momencie wydaje się, że ruch może być nadal kontynuowany. Po drobnych cofnięciach istnieje potencjał na dojście do zakresu R3, więc nadal piłka w grze. Ważny, żeby zakres R1 nie był wybity. Akumulacja potencjalna w zakresie 15.570 – 15.540 pkt.

wykres DAX H1 22.10.2021 2
DAX H1 22.10.2021 2

Nasdaq

NQ zbiera się do targetu, chociaż ma jeszcze kawałek drogi. Z czysto technicznego punktu widzenia korekta do 15.430 i dalszy wzrost jest zasadny. Cel podany na wykresie.

wykres NQ H1 22.10.2021
NQ H1 22.10.2021

Więcej wpisów dotyczących wprowadzeń na sesję amerykańską znajdziesz pod tagiem pre-market.

Autor poleca również: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: blik — co to jest | notowania ropy naftowej | dax spekulant | dlaczego akcje pgnig spadają | euro kurs |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here