Naga MarketsPre-Market: Znacząca różnica rynków UE oraz USA. Kto wykonuje fałszywy ruch?Pre-market – istotny okres szczególnej aktywności handlowej na rynkach USA, który ma miejsce przed wejściem rynku kasowego. Sesja “przed-rynkowa” odbywa się między godz. 14:00 a 15:30 (8:00 – 9:30 EST) każdego dnia handlowego. Wielu inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych obserwuje aktywność przed-rynkową, aby ocenić siłę i kierunek rynku w oczekiwaniu na regularną sesję handlową. W cyklu Pre-Market przyjrzymy się istotnym informacjom, które będą miały wpływ na sesję handlową.

  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl
  • NQ wykonał zejście i stabilizuje notowania
  • DAX schodzi do strefy średniej kroczącej

Wiadomości przed wejściem USA

Z wiadomości rynkowych Ford podaje, że zainwestuje do 230 milionów funtów (316 milionów dolarów) w budowę komponentów do samochodów elektrycznych w fabryce w Halewood w Wielkiej Brytanii, jak ogłosiła firma w poniedziałek. Fabryka będzie pierwszym zakładem produkującym części do pojazdów Forda w Europie i ma wyprodukować około 250 000 jednostek napędowych, począwszy od połowy 2024 roku. Rząd Wielkiej Brytanii przyczynia się do tej inwestycji poprzez swój fundusz Automotive Transformation Fund.Tymczasem kapitalizacja rynkowa kryptowalut wzrosła ponad dziesięciokrotnie w ciągu ostatniego półtora roku, powiedział członek Rady Gubernatorów Rezerwy Federalnej i były wiceprzewodniczący ds. nadzoru, Randal Quarles. Przemawiając na Trzeciej Konferencji na temat Stabilności Finansowej w Madrycie, Quarles ostrzegł, że “regulacja, nadzór i kontrola” zarówno kryptowalut, jak i stablecoinów są niezbędne, aby zapobiec przekształceniu się tych produktów w “problemy systemowe”, jeśli “wpadną między szczeliny regulacyjne”.

Dane na dziś: Brak.

Analiza DAX i Nasdaq

DAX

DAX podczas sesji europejskiej zdążył testować wspominane w PSV strefy, a obecnie  notowany jest po 15.445 punktów. Dopóki PK trzyma rynek – istnieje szansa na odbicie jeszcze po wejściu USA. Ważne, żeby poziom 15.400 był nadal utrzymywany. Wówczas celem może być zakres R1 / 15.530 pkt.

wykres DAX H1 18.10.2021
DAX H1 18.10.2021

Nasdaq

NQ zszedł finalnie do strefy, skąd mógł potem odbijać jednak samego odbicia jako tako brak. Ale sesja USA jeszcze przed nami, w związku z tym póki PK trzyma rynek ma cel na zakresie 15.200 – 15.250 punktów. Wraz z wyłamanie PK rynek za cel obierze sobie 14.920 pkt, chociaż na razie nie zanosi się na takie zejście.

wykres NQ H1 18.10.2021
NQ H1 18.10.2021

Więcej wpisów dotyczących wprowadzeń na sesję amerykańską znajdziesz pod tagiem pre-market.

Autor poleca również: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: blik — co to jest | notowania ropy naftowej | dax spekulant | dlaczego akcje pgnig spadają | euro kurs |


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here