Naga MarketsPre-Market: Znacząca różnica rynków UE oraz USA. Kto wykonuje fałszywy ruch?Pre-market – istotny okres szczególnej aktywności handlowej na rynkach USA, który ma miejsce przed wejściem rynku kasowego. Sesja “przed-rynkowa” odbywa się między godz. 14:00 a 15:30 (8:00 – 9:30 EST) każdego dnia handlowego. Wielu inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych obserwuje aktywność przed-rynkową, aby ocenić siłę i kierunek rynku w oczekiwaniu na regularną sesję handlową. W cyklu Pre-Market przyjrzymy się istotnym informacjom, które będą miały wpływ na sesję handlową.

  • Brak rynków w USA z powodu święta niepodległości
  • DAX z szansą dalszego zejścia
  • Oczekiwanie na dalsze ruchy indeksów europejskich

Wiadomości przed wejściem USA

Dziś trafia do mediów kluczowa informacja o niemieckich spółkach – Deutsche Bank nie wyklucza wykupu w spółki Wirecard AG lub niektórych jej aktywów. Jak podaje dyrektor ds. transformacji w Deutsche Bank – “bank jest jednym z największych banków w transakcjach płatniczych na świecie. Jeśli więc są tu możliwości wzmocnienia się, przyjrzymy się im.”

Te artykuły również Cię zainteresują


Rynek złota z testem ważnego oporuZ danych dla niemieckiej gospodarki wynika, że PMI Business Activity Index wyniósł 47.3 w czerwcu, czyli o 14.7 punktów procentowych więcej w porównaniu do poprzedniego miesiąca. Wskaźnik z czerwca 2020 roku był najwyższy od czterech miesięcy.

Dalsze dane na dziś: brak danych na dalszą sesję.

Capitalcom

Analiza DAX i Nasdaq

DAX

DAX w końcu po tych kilku godzinach raczył zaszczycić inwestorów zejściem do bliskich okolic PK. W tym momencie jednak widać, że handel bez USA bywa trudny, dlatego nic nie będzie dziś takie proste. Warto jednak przyglądać się dalszej reakcji PK ponieważ przełamanie tego zakresu może dać dalsze sygnały spadkowe. W tym i retest S1 dziennego wsparcia nie jest wykluczone. Szukanie pozycji długich dziś tylko z potwierdzonego 2&b volume.

wykres DAX H1 03.07.2020 2
DAX H1 03.07.2020 2

Nasdaq

USA ma wolne, nie ma większego sensu handlować indeks.

Dzisiejsze poziomy PV: 03.07 – WOLNE.
R3 = 10.
R2 = 10.
R1 = 10.
P.P = 10.
S1 = 10.
S2 = 10.
S3 = 9

Więcej wpisów dotyczących wprowadzeń na sesję amerykańską znajdziesz pod tagiem pre-market.

Autor poleca również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here