Naga MarketsRynki europejskie rosną. Oczekiwanie na właściwy ruch po wejściu sesji USAPre-market – istotny okres szczególnej aktywności handlowej na rynkach USA, który ma miejsce przed wejściem rynku kasowego. Sesja “przed-rynkowa” odbywa się między godz. 14:00 a 15:30 (8:00 – 9:30 EST) każdego dnia handlowego. Wielu inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych obserwuje aktywność przed-rynkową, aby ocenić siłę i kierunek rynku w oczekiwaniu na regularną sesję handlową. W cyklu Pre-Market przyjrzymy się istotnym informacjom, które będą miały wpływ na sesję handlową.


Główne indeksy przed wejściem sesji USA

W czwartek główne rynki tracą, kontynuując wcześniejsze wyprzedaże.

Tymczasem wicegubernator Banku Anglii, Jon Cunliffe powiedział dziś, że spodziewa się, iż inflacja w kraju będzie nieco wyższa od celu 2%, ponieważ presja kosztowa w kraju prawdopodobnie będzie się przez nią przepływać. Stwierdził on również, że może dojść do spadku marż i rentowności firm, które prowadzą działalność w Wielkiej Brytanii, prawdopodobnie z powodu wybuchu koronawirusa zakłócającego łańcuchy dostaw.

W międzyczasie główny negocjator Unii Europejskiej ws. Brexitu, Michel Barnier, powiedział podczas dzisiejszego spotkania, że blok będzie nadal realizował porozumienie zawarte w deklaracji politycznej z Brexitu, pomimo ewentualnych zmian w polityce Wielkiej Brytanii wobec UE.

Z dalszych danych na dziś:

wykres Dane 27.02.2020
Dane 27.02.2020

Analiza DAX i Nasdaq

DAX

Dzisiejsza sesja na DAX prawie idealnie zrealizowana została wobec planu porannej analizy PSV. Nadal oczekuje się jednak testu poziomu S1 – a nawet jego przebicia. Poniżej widać jak to wygląda na wolumenie M5 oraz gdzie poziom ten jest rozlokowany. Wejść w pozycję na kontynuację zejścia będzie można dopiero po teście 12.460 pkt i wyhamowaniu dalszych wzrostów jako sygnalna dla potencjalnego S.

WYKRES DAX M1 27.02.2020
DAX M1 27.02.2020

Nasdaq

Od NQ z kolei oczekuje się zejścia do poziomu 8600 punktów. Obecnie indeks podczas pisania analizy znajduje się na poziomie 8720 punktów – co daje możliwość zejścia ponad 120 punktów. Punkt zapieczenia do S to dopiero wybicie poziomu S1 lub podejście pod średnią krocząca sma77 na wykresie m15 i wyhamowanie dalszych wzrostów.

wykres Nasdaq M15 27.02.2020
Nasdaq M15 27.02.2020

Więcej wpisów dotyczących wprowadzeń na sesję amerykańską znajdziesz pod tagiem pre-market.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here