Naga MarketsPre-Market: Znacząca różnica rynków UE oraz USA. Kto wykonuje fałszywy ruch?Pre-market – istotny okres szczególnej aktywności handlowej na rynkach USA, który ma miejsce przed wejściem rynku kasowego. Sesja “przed-rynkowa” odbywa się między godz. 14:00 a 15:30 (8:00 – 9:30 EST) każdego dnia handlowego. Wielu inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych obserwuje aktywność przed-rynkową, aby ocenić siłę i kierunek rynku w oczekiwaniu na regularną sesję handlową. W cyklu Pre-Market przyjrzymy się istotnym informacjom, które będą miały wpływ na sesję handlową.

  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl
  • DAX schodzi do zakresu 15.014 pkt osiągając pierwszy cel
  • W tym momencie powrót powyżej S1 może dawać sygnał pro-long

Wiadomości przed wejściem USA

Dziś Wall Street Journal podał, że Rezerwa Federalna przygotowuje się do rozpoczęcia przeglądu potencjalnej waluty cyfrowej Stanów Zjednoczonych. Według źródeł zaznajomionych ze sprawą, cyfrowy dolar miałby być emitowany przez bank centralny kraju, podobnie jak papierowe greenbacki i monety. Dodały jednak, że decyzja nie zostanie prawdopodobnie podjęta szybko, ponieważ członkowie instytucji mają różne opinie na ten temat.Dane na dziś: 

Analiza DAX i Nasdaq

DAX

DAX wraz z wejściem do pierwszego targetu dnia (S2), wybronieniem go i wyjściem ponad S1 może dawać dalsze sygnały wzrostowe dla samej sesji intraday. Cel dla sesji może być na zakresie 15.200 – 15.235 punktów, jednak musi on bronić dołek oznaczony na wykresie.

wykres DAX H1 04,10,2021
DAX H1 04,10,2021

Nasdaq

Rynek NQ tymczasem podchodzi do PK i zatrzymuje się czekając na wejście USA. Generalnie to raczej wzrostowy omen, niż spadkowy, że rynek utrzymuje się po serii spadków wysoko czekając na wejście rynku. Dlatego na dziś cel zostaje zrewidowany do 14.850 na dalszą część sesji, jednak nie powinien on przy tym wybijać z potwierdzeniem 14.650 pkt. Wszystko powyżej jest w longu na odreagowanie.

wykres NQ H1 04.10.2021
NQ H1 04.10.2021

Więcej wpisów dotyczących wprowadzeń na sesję amerykańską znajdziesz pod tagiem pre-market.

invest

Autor poleca również: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: blik — co to jest | notowania ropy naftowej | dax spekulant | dlaczego akcje pgnig spadają | euro kurs |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here