Naga MarketsPre-Market: Znacząca różnica rynków UE oraz USA. Kto wykonuje fałszywy ruch?Pre-market – istotny okres szczególnej aktywności handlowej na rynkach USA, który ma miejsce przed wejściem rynku kasowego. Sesja “przed-rynkowa” odbywa się między godz. 14:00 a 15:30 (8:00 – 9:30 EST) każdego dnia handlowego. Wielu inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych obserwuje aktywność przed-rynkową, aby ocenić siłę i kierunek rynku w oczekiwaniu na regularną sesję handlową. W cyklu Pre-Market przyjrzymy się istotnym informacjom, które będą miały wpływ na sesję handlową.

  • Póki co indeksy spadają przed wejściem USA
  • Choć pokrycie luki wchodziło w grę, rynek powoli neguje dalsze wzrosty

Wiadomości przed wejściem USA

Aktywność sektora wytwórczego w strefie euro spadła nieznacznie w lipcu, z indeksem menedżerów ds. zakupów (PMI) na poziomie 62,8, jak podał IHS Markit w raporcie końcowym, opublikowanym w poniedziałek. Wartość ta została zrewidowana w górę o 0,2 punktu procentowego w porównaniu do wstępnych szacunków.Tymczasem aktywność w brytyjskim sektorze wytwórczym w lipcu poprawiła się nieznacznie w porównaniu do poprzedniego miesiąca, z indeksem menedżerów ds. zakupów (PMI) na poziomie 60,4, zgodnie z oczekiwaniami analityków, podały Chartered Institute of Purchasing & Supply oraz Markit Economics.

Dane na dziś:

Dane 02.08.2021
Dane 02.08.2021

Analiza DAX i Nasdaq

DAX

DAX w tym momencie spada już do miejsca, skąd można powoli szukać wejścia na odwrót sytuacji. Last chance to buy stoi po stronie popytu przed wejściem USA i na późniejszej sesji. Celem nadal może być zakres wyznaczony podczas dzisiejszego PSV i późniejszego poranka z rynkami.

wykres DAX H1 02.08.2021
DAX H1 02.08.2021

Nasdaq

NQ podobnie jak DAX – ma szansę na wygenerowanie ruchu wzrostowego, acz w tym momencie widać już, że nie podąża całkowicie za Europą. Nadal może indeks cofnąć jeszcze i dopiero dać szansę na wygenerowanie ruchu.

invest
wykres NQ H1 02.08.2021
NQ H1 02.08.2021

Więcej wpisów dotyczących wprowadzeń na sesję amerykańską znajdziesz pod tagiem pre-market.

Autor poleca również: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: blik — co to jest | notowania ropy naftowej | dax spekulant | dlaczego akcje pgnig spadają | euro kurs |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here