Naga MarketsPre-Market: Znacząca różnica rynków UE oraz USA. Kto wykonuje fałszywy ruch?Pre-market – istotny okres szczególnej aktywności handlowej na rynkach USA, który ma miejsce przed wejściem rynku kasowego. Sesja “przed-rynkowa” odbywa się między godz. 14:00 a 15:30 (8:00 – 9:30 EST) każdego dnia handlowego. Wielu inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych obserwuje aktywność przed-rynkową, aby ocenić siłę i kierunek rynku w oczekiwaniu na regularną sesję handlową. W cyklu Pre-Market przyjrzymy się istotnym informacjom, które będą miały wpływ na sesję handlową.

  • Rynki spadają, DAX zalicza z PK do S2
  • Nq tymczasem

Wiadomości przed wejściem USA

W czwartek główne giełdy europejskie przedłużyły straty, ponieważ obawy wywołane dyskusjami Federalnego Komitetu Otwartego Rynku (FOMC) w Stanach Zjednoczonych na temat potencjalnego rozpoczęcia zmniejszania tempa programu skupu obligacji Fed przed końcem 2021 r. najwyraźniej nadal wpływały na zaufanie inwestorów.Wczorajsze, środowe komentarze na temat taperingu i stanu gospodarki Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych nadal poruszają rynkami. W międzyczasie Cisco, Nvidia i Robinhood odnotowały wzrost całkowitych przychodów za ostatni kwartał, a Macy’s ma ujawnić swój raport finansowy przed dzwonkiem na otwarcie.

Dane na dziś: 14:30 i dane z USA – jobless.

Analiza DAX i Nasdaq

DAX

DAX dziś generuje mocne spadki jak na ostatnie sesje. Nie wydaje się jednak, że te miały jeszcze dużo miejsca, dlatego oczekuje się odbicia do zakresu 15.750/780 pkt w ciągu kolejnych 2-3 godzin. Warto szukać podstaw na odreagowanie do momentu utrzymywania poziomu 15.630 pkt. Wszystko powyżej może już być w odbiciu.

wykres DAX H1 19.08.2021
DAX H1 19.08.2021

Nasdaq

NQ tymczasem wyraźnie cofa spadki. Nie wytrwał jeszcze w zakresie docelowym, do którego miał dążyć, jednak sesja jeszcze długa. Obecnie odbicie jest oczekiwane do zakresu 14.800/850. Dopiero w tych okolicach oczekuje się dalszego spadku.

invest
wykres Nq H1 19.08.2021
Nq H1 19.08.2021

Więcej wpisów dotyczących wprowadzeń na sesję amerykańską znajdziesz pod tagiem pre-market.

Autor poleca również: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: blik — co to jest | notowania ropy naftowej | dax spekulant | dlaczego akcje pgnig spadają | euro kurs |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here