Naga MarketsPre-Market: Znacząca różnica rynków UE oraz USA. Kto wykonuje fałszywy ruch?Pre-market – istotny okres szczególnej aktywności handlowej na rynkach USA, który ma miejsce przed wejściem rynku kasowego. Sesja “przed-rynkowa” odbywa się między godz. 14:00 a 15:30 (8:00 – 9:30 EST) każdego dnia handlowego. Wielu inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych obserwuje aktywność przed-rynkową, aby ocenić siłę i kierunek rynku w oczekiwaniu na regularną sesję handlową. W cyklu Pre-Market przyjrzymy się istotnym informacjom, które będą miały wpływ na sesję handlową.

  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl
  • DAX wygenerował zejście celujące w zakres docelowy dnia
  • NQ również wypełnia cel

Wiadomości przed wejściem USA

Członek zarządu Europejskiego Banku Centralnego (EBC) Isabel Schnabel powiedziała dziś, że zakupy aktywów, zarówno w ramach programu Pandemic Emergency Purchase Program (PEPP), jak i programu Asset Purchase Program (APP), pozostają kluczowe w post-pandemicznej przyszłości. Schnabel doała, że zakupy aktywów pomogą również bankowi centralnemu osiągnąć cel inflacyjny i że zasób zakupów aktywów zapewnia „znaczące długoterminowe bodźce polityczne”. Zauważyła również, że forward guidance nie może w pełni zastąpić zakupów aktywów.Reklama

Dane na dziś: Brak.

Analiza DAX i Nasdaq

DAX

DAX wypełnia pierwsze progi celu spadkowego. Dziś z rana w PSV cel został opisany jako: „celem typu swing może być nawet zakres 15.066 – 14.950 pkt.” gdy aktualnie testujemy zakres 15.050 pkt. Dalszy spadek na drugi cel dnia powinien odbyć się do 16 – 17, tak więc pozycje typu long dziś nie są zasadne w żadnym wypadku.

wykres DAX H1 20.09.2021 2
DAX H1 20.09.2021 2

Nasdaq

NQ tymczasem jeszcze przed USA o dziwo również wypełnia zejście. Dla niego jednak przedłużone zostanie po wejściu USA do zakresu 14.985 pkt.

wykres NQ 1 20.09.2021
NQ 1 20.09.2021

Więcej wpisów dotyczących wprowadzeń na sesję amerykańską znajdziesz pod tagiem pre-market.

invest

Autor poleca również: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: blik — co to jest | notowania ropy naftowej | dax spekulant | dlaczego akcje pgnig spadają | euro kurs |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here