Naga MarketsJuż dziś (piątek, 27 kwietnia 2018 r.) o godz. 10:15 odbędzie się kolejne,106. już spotkanie z cyklu Trading Jam Session. Tym razem będziemy rozmawiać o bardzo palącej kwestii, czyli kwestiach prawnych dotyczących kryptowalut. Gościem specjalnym będzie Aleksandra Kopeć, autorka strony internetowej www.prawokryptowalut.com, której celem jest objaśnienie wątpliwości prawnych dotyczących walut kryptograficznych oraz analiza możliwości wykorzystania technologii blockchain na rynku finansowym.

Postara się ona odpowiedzieć miedzy innymi na pytanie, czy kryptowaluty są instrumentami finansowymi, czy może prawem majątkowym?

Obejrzyj transmisję na żywoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułAnaliza dla początkujących: EURJPY pod linią trendu
Następny artykułBezrobocie w Niemczech pozostaje na rekordowo niskim poziomie
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here