Naga MarketsO godzinie 12:00 (piątek, 27 stycznia) rozpoczęła się kolejna transmisja na żywo z 67. odsłony Trading Jam Session. W trakcie wystąpienia adwokat, Patryk Przeździecki odpowiadając na liczne pytania przedstawia prawne aspekty relacji broker – trader.


Transmisja live

Link do transmisji znajduje się poniżej:

Te artykuły również Cię zainteresują
Jednocześnie informujemy, iż jeszcze dziś, o godzinie 16:00 swój wykład poprowadzi przedstawiciel InterTrader – jednego z brokerów wspierających inicjatywę TJS, Pan Marek Polański.

Link do transmisji znajduje się poniżej:

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z nagraniem z #20 pojedynku w ramach TJS Live gdzie zmierzyli się ze sobą Konrad Jegorow (Trader Indywidualny) vs Dawid Augustyn (FxMag):

Już 24-25 marca 2017 roku widzimy się w krakowskim centrum kongresowym ICE podczas FxCuffs, gdzie z pewnością nie zabraknie przedstawicieli TJS. Już teraz zarezerwuj bezpłatną wejściówkę!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBoeing na historycznych szczytach – co dalej?
Następny artykułCodzienny trading z wolumenem: US500, GBP/USD, OIL.WTI
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

2 KOMENTARZE

  1. wszędzie ten adwokat, mam wrażenie, że więcej o nim mówią niż faktycznie coś udaje mu się zdziałać. Jakoś na stronie nie widać chwały wygranych spraw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here