Naga Markets

Od czasu premiery w sierpniu 2020 r. kryptowaluta Shiba Inu jest spalana w celu zmniejszenia jej podaży wynoszącej aż 1 biliard wirtualnych monet. Półmetek kamienia milowego zbliża się wielkimi krokami. Tokeny SHIB są spalane kilka razy dziennie, aby rozwiązać problem nadpodaży. Według shiba-burn-tracker.com od początku września spalono 329,8 mln tokenów Shiba Inu. W ciągu ostatnich 30 dni największe dzienne spalanie wyniosło 455,699,414 SHIB 31 sierpnia. Kurs SHIB/USD konsoliduje we wtorek w okolicach 0,000012 USD.

  • Spalanie tokenów powoduje, że ich liczba znajdujących się w obiegu zmniejsza się z czasem i teoretycznie powinna podnieść cenę SHIB
  • Początkowa podaż Shiba Inu wynosiła aż 1 biliard tokenów, co utrudnia napływanemu kapitałowi wywrzeć pozytywną presję na cenę tokena
  • Społeczność Shiba Inu ma na celowniku cenę tokena w rejonie 0,01 USD
  • Chcesz kupić bądź sprzedać BTC, ETH lub jakakolwiek inną kryptowalutę? Zapoznaj się z ofertą cashify, siecią kantorów umożliwiającą wymianę ponad 460 kryptowalut
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Kurs SHIB: Po co palić Shiba Inu?

Początkowa podaż Shiba Inu wynosiła aż 1 biliard tokenów, co utrudnia napływanemu kapitałowi wywrzeć pozytywną presję na cenę tokena. Społeczność Shiba Inu ma na celowniku cenę tokena w rejonie 0,01 USD. Ale aby to osiągnąć w oparciu o obecną podaż tokenów w obiegu, kapitalizacja rynkowa SHIB musiałaby wynosić około 5,5 biliona dolarów, co odpowiada ponad 5,5-krotności istniejącej całkowitej kapitalizacji rynkowej.Rzeczywisty problem z tokenem Shiba jest duży. Jest go po prostu za dużo, 999 992 188 828 143,538054853285409628, aby być dokładnym – napisano w raporcie.

Spalanie tokenów powoduje, że ich liczba znajdujących się w obiegu zmniejsza się z czasem i teoretycznie powinna podnieść cenę SHIB.

cashifyChcesz kupić bądź sprzedać Bitcoina (BTC)? Skorzystaj z oferty cashify, sieci kantorów umożliwiających wymianę ponad 460 kryptowalut.
SPRAWDŹ NAS >>

Witryna shibburn.com ilustruje dotychczasowe skutki spalenia tokenów. Poniższa grafika pokazuje, że projekt zbliża się do zmniejszenia o połowę początkowej podaży. Jednak biorąc pod uwagę ogrom bazy tj. jeden biliard, spalanie kilkunastu milionów dziennie zajmie trochę czasu, aby osiągnąć ten punkt.

Postęp spalania Shiba Inu. Źródło: Shibburn.com

Tymczasem od 12 lipca Shiba Inu notuje nieznacznie wyższe dołki, co prowadzi do stopniowego wzrostu ceny. Jednak podobnie jak w przypadku wszystkich altcoinów podczas tej bessy, SHIB spadł o 86% w porównaniu z rekordowym poziomem 0,00008616 USD osiągniętym 28 października 2021 r.

Kurs SHIBUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs SHIBUSD na interwale dziennym, tradingview

Partnerem artykułu jest cashify, sieć kantorów umożliwiająca wymianę ponad 460 kryptowalut zarówno stacjonarnie w jednym z punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju, jak również z dojazdem do klienta, bądź zdalnie za pomocą BLIKa. Cała transakcja jest w 100% bezpieczna i zajmie Ci nie więcej niż kilka minut.

XTB
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dax forum | echo investment akcje kupno | kurs dolara amerykańskiego | orange giełda | aktualny kurs dolar hrywna | akcje 11bit | pgnig wykres |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułDomeny Ethereum Name Service osiągnęły wysoki wolumen na OpenSea
Następny artykułVolkswagen planuje huczne IPO Porsche w kilku krajach Europy
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here