Naga MarketsLetnia Szkoła Giełdowa to wspólny projekt edukacyjny Fundacji GPW oraz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, skierowany do wszystkich osób zainteresowanych giełdą jak również inwestowaniem.

Jego celem jest przybliżenie kluczowych zagadnień związanych z samodzielnym inwestowaniem w instrumenty finansowe, a także przedstawienie praktycznych aspektów funkcjonowania rynku kapitałowego. Każde z 10 szkoleń dotyczyć będzie innego zagadnienia i poprowadzone zostanie przez wieloletnich praktyków.

Te artykuły również Cię zainteresują
W trakcie  najbliższego spotkania, zaplanowanego na 8 sierpnia (godzinę 14:00), Michał Szmal, Analityk Noble Securities S.A. przybliży praktyczne kwestie analizowania sprawozdań finansowych:

  • Gdzie szukać danych finansowych o spółce?
  • Budowa sprawozdania finansowego i jego najważniejsze elementy
  • Podstawowe narzędzia analizy sprawozdania finansowego
  • Analiza finansowa kluczem do wyboru stabilnej fundamentalnie spółki
  • Case study na przykładzie spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

O prelegencie

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość. Posiada tytuł CFA (Chartered Financial Analyst). Zajmuje się analizą fundamentalną spółek zainteresowanych emisją obligacji, w tym m.in. przygotowywaniem modeli przepływów pieniężnych, oceną perspektyw kredytowych oraz strukturyzacją parametrów emisji obligacji w oparciu o profile ryzyka emitentów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here