Naga MarketsZobacz, co napisałem poprzednim razem na temat spółki [PDZ]


Na pierwszy rzut oka może Ci się wydawać dziwne, że po praz drugi piszę o tej spółce, która na pierwszy rzut oka niczym nie przyciąga, ale… Powoli możemy zauważyć, że w branży coś zaczyna się dziać. Duże wzrosty na wykresie JSW, mogą spowodować przyciągnięcie sporej grupy inwestorów, którzy będą chcieli “na siłę” zarobić na innych spółkach z branży.

chłodne podejście do wykresu z podsumowania poprzedniego wpisu okazało się słuszne. Poprzednia, szybka fala wzrostowa była jedynie testowaniem tego, jak inwestorzy zachowają się na wyższych poziomach. Aktualnie na wykresie zagościła korekta, ale nie spowodowała większych strat. Praktycznie nadal utrzymujemy się nad ostatnim dołkiem (nad poziomem 0,47 zł z dn. 19-08-2016).screenshot-from-2016-09-18-223017Dopóki nie ma spadku poniżej zaznaczoną czerwoną strefę, dopóty mamy nadal szansę na nowy trend. W między czasie średnie kroczące przecięły się pro wzrostowo a pojawienie się formacji rozstania tylko dodaje pozytywnych myśli. 0918-pdzPowyższy wykres tygodniowy nadal pozostawia wiele niewiadomych, ale tworzący się klin (czyli jedna z form konsolidacji, która w tym przypadku, występuje po dość dynamicznym spadku) jest fajnym akcentem. Średnie krocząca sma 38 została pokonana przez cenę – dla ostatniej świeczki tygodniowej była wręcz wsparciem a miłośnicy formacji świeczkowych w dwóch ostatnich świeczkach bez problemu dopatrzą się formacji insidebar.


Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.


Reasumując. Skoro mamy do czynienia z formacją insidebar, to z tego powodu powinniśmy się spodziewać jej potwierdzenia w postaci wzrostów, co by było zbawiennym rozwiązaniem, bądź jej negacji – taki z kolei scenariusz przedłużyłby niepewność.

Po ostatnim wpisie zakupiłem spółkę do prowadzonego przeze mnie wirtualnego portfela (na portalu gragieldowa.pl) akcji:0917-portfelNa tle innych osiągnięty przez nią wynik nie zachwyca, ale nadal jestem dobrej myśli.

Jestem ciekaw jakie jest Wasze zdanie na temat tej spółki. Serdecznie zapraszam do komentarzy.


Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here