Naga MarketsPoniższym tekstem chciałem uzupełnić wpis Łukasza Nowackiego, który w swojej publikacji wspominał o spółce PDZ.

O spółce nie pisaliśmy dotychczas zbyt wiele ponieważ przez długi czas albo spadała, albo trwała w trendzie bocznym. Dodatkowo wykres wolumenu nie daje powodów do radości. Cena już dawno spadła poniżej wartości jednego złotego, co zalicza spółkę do grupy spekulacyjnych instrumentów.


Przyłącz się do rozmów o spółkach na największej w Polsce grupie poświęconej GPW – Zyskowna strona giełdy


 

“Wszystko kiedyś będzie rosło” – często spotykam się z takim stwierdzeniem i jakby nie było zgadzam się z nim w 98%, ale zawsze pada pytanie towarzyszące – “kiedy”?08-25-pdzAnalizowałem wykres liniowy ponieważ w ostatnim okresie świeczki są bardzo ubogie. Na pierwszy rzut oka widać dwie linie oporu. Wyższa z nich jest zdecydowanie silniejsza i w niej upatruje przeszkodę.08-25-pdz1Jeden z oporów już został pokonany, powstała świeczka z dłuższymi cieniami, świadcząca o niezdecydowaniu. Najważniejsze, że znajduje się ona wyżej od poprzedniego lokalnego szczytu /niebieskie linie/, co jest dowodem na lokalny trend wzrostowy. W najbliższych dniach powinno się wszystko wyjaśnić. Osobiście liczę na dzisiejszy test wyższego poziomu oporu i dopiero jak pojawi się kilka mocnych świec (potwierdzonych większym wolumenem) nad owym oporem, przekonam się do nowego trendu. Niczym dziwnym byłaby krótkotrwała konsolidacja lub kilku dniowy spadek.

Reasumując. Spółka ma duże szansę na nowy, średnioterminowy trend wzrostowy a patrząc na wykres spółki od dnia debiutu, dochodzę do wniosku, że jeszcze “cena za wiele nie osiągnęła”, ale zanim to nastąpi musimy poczekamy na wzrost ceny powyżej 0,65 zł.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here