Naga MarketsPurple Trading – broker z pozytywnym poślizgiemFirma Purple Trading (PT) świadcząca m.in. międzynarodowe usługi brokerskie i oferująca dostęp do rynku bezpośrednio od dostawców płynności formuje polski desk i poszukuje polskojęzycznego menadżera sprzedaży.


Purple Trading to firma inwestycyjna, regulowana w Unii Europejskiej, z siedzibą na Cyprze oraz czesko-słowackimi korzeniami. Priorytetem dla PT jest zapewnienie najlepszej egzekucji zleceń oraz zaawansowanych narzędzi do tradingu. „Nasza firma nie wywodzi się z archaicznego świata dużych korporacji finansowych. Jesteśmy wizjonerami, innowatorami i przynosimy zmiany do świata forexu i rynków finansowych” – czytamy w opisie firmy na jej stronie internetowej.

Praca szuka człowieka

W związku z dynamiczną ekspansją, Purple Trading poszukuje osób, odpowiedzialnych za rozwój polskiego deska. Osoby zainteresowane współpracą mogą wybrać lokalizację w Pradze, Limassol, lub Warszawie. Co warte podkreślenia, Purple Trading wspiera także w przypadku konieczności relokacji do jednego z tych miejsc.

Tworząc polskie biuro sprzedaży, firma poszukuje kandydatów mówiących po polsku. Chodzi o to, aby stworzyć mały, proaktywny i ambitny zespół gotowy do działania na naszym, rodzimym rynku. Pełna treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ!

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie kontakt z obecnymi i potencjalnymi klientami firmy. Jako menadżer sprzedaży, uczestniczyć będziesz także w dalszej ekspansji firmy, co w naturalny sposób wiązać się będzie z możliwościami rozwoju zawodowego oraz finansowego.

Jesteś zainteresowany? Poznaj wymagania:

 • Dobra znajomość rynków finansowych (FX, ETF, towary itp.)
 • Co najmniej 1 rok doświadczenia w sprzedaży Fx
 • Znajomość języka polskiego
 • Pozytywne nastawienie do działania
 • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
 • Umiejętność pracy pod presją i nadążania za docelowymi wymaganiami.

W zamian możesz liczyć na:

 • Wynagrodzenie składające się z części stałej i nieograniczonej części zmiennej
 • Elastyczność (wspieramy Cię w zapewnieniu idealnego miejsca pracy)
 • Wsparcie rozwoju osobistego i zawodowego (budżet na edukację)
 • Zdalne biuro
 • Współpracę z międzynarodowym zespołem
 • Podróże służbowe do Polski / Europy
 • Inne świadczenia finansowe i niefinansowe
 • Nastawienie na wyniki, a nie na czasie spędzony w biurze

– Lubimy zarządzać projektami, a nie ludźmi i ich czasem, a ponadto nie mamy prawie żadnej hierarchii. W rezultacie możesz oczekiwać znacznie większej elastyczności niż w zwykłej firmie. Otrzymasz zaufanie, a w zamian oczekujemy, że będziesz proaktywnie rozwiązywać problemy, z którymi się spotkasz, wpadniesz na pomysły i dostarczysz je na czas – czytamy w ogłoszeniu.

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikację możesz wysłać TUTAJConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs funta (GBP) największym wygranym tygodnia! Zyskuje również euro, frank i dolar. Co czeka nas w nadchodzącym tygodniu?
Następny artykułCarney: waluta cyfrowa podobna do Libry mogłaby zastąpić dolara
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here