Naga MarketsKilka kasyn odnotowało wzrost swoich udziałów w ramach niedawnej zmiany perspektyw na kilku rynkach na całym świecie. Rynki te miały duży potencjał dla branży hazardowej, aby wzmocnić swoją pozycję, ale także napotkały na wiele problemów ze strony organów regulacyjnych, co doprowadziło do słabych wyników giełdowych.


Jednak ostatnie zmiany zaktualizowały perspektywy rynkowe i spowodowały wzrost cen akcji, a także interesującą zmianę perspektywy i oczekiwań niektórych z głównych akcjonariuszy na rynku. Przyjrzyjmy się niektórym kasynom, w których nastąpiła zmiana i zobaczmy, co w przyszłości może się stać z ich udziałami, jak również prowadzoną przez nich działalnością.

Caesars Entertainment

Ceny akcji spółki Caesars Entertainment spadły w 2018 r., po tym jak ich przychody roczne były niższe niż przewidywano. Spadek kursu akcji postrzegany był jako zjawisko naturalne, ale stał się również wizją możliwości dla właściciela kasyna Golden Nugget NJ online, który w lutym zakupił 4 mln akcji spółki. Tilman Fertitta uważał, że posunięcie to było jak najbardziej właściwe w związku z silnymi niedowartościowaniem papierów (według niego). W ciągu ostatnich kilku miesięcy zmiana kursu akcji była oczywista – Caesars Entertainment zdołał odzyskać część swojej wartości, powoli, ale systematycznie, i przyniósł dobry zysk dla lutowego nabywcy. Wydaje się jednak, że wartość akcji nie przestanie rosnąć, ponieważ niektórzy przewidują dalszą aprecjację w ciągu roku, ponieważ cele Caesars Entertainment w zakresie przychodów na ten rok są spełnione.

Wszystko to, pomimo spadku, który firma obserwowała w ciągu ostatnich kilku dni. Niektórzy eksperci rynkowi oczekują, że wartość akcji ustabilizuje się w ciągu najbliższych sesji i wkrótce zaczną wracać do poprzedniej wartości. Mimo to, Fertitta nie wydaje się być rozczarowany wynikami, pomimo, że obecna wycena akcji może się wydawać niezadowalająca. Wszystko w związku z faktem, że oczekiwania co do przyszłości branży kasyn są najlepsze w historii.

Crown Melbourne

Crown nie jest może firmą amerykańską, jednak najnowsze doniesienia prasowe czynią z niej jedną z najbardziej ekscytujących w branży. Crown jest jednym z podstawowych graczy w Australii, czerpiąc korzyści z tętniącego życiem lokalnego rynku hazardu od lat. W ostatnich latach firma zwolniła tempo rozwoju, a cena akcji nieco spadła. Według doniesień, Wynn Resorts złożyło ofertę firmie, wartą nieco ponad 7 miliardów dolarów w zamian za całą firmę i wszystkie kasyna. Ogłoszenie oferty zostało ostatnio opublikowane przez Crown i spowodowało, że cena akcji kasyna gwałtownie wzrosła z dnia na dzień. Notowania wzrosły z 14 dolarów za akcję do 24 dolarów za akcję, kiedy to inwestorzy szukali okazji, aby nabyć niedowartościowane akcje w celu uzyskania pewnych korzyści z możliwej transakcji.

Pomimo wzrostu wartości akcji, transakcja nie została jeszcze potwierdzona. Szefowie firm nadal zastanawiają się nad sprzedażą, nie będąc pewnymi, czy będą prowadzić rozmowy. Jeśli decyzja nie zostanie podjęta w najbliższym czasie, wartość akcji ponownie spadnie do poprzednich poziomów. Ale nie ma zbyt wielu powodów, dla których transakcja nie mogłaby zostać zrealizowana.

Wynn Resorts dostrzegł pewne korzyści dla własnej wartości akcji, które od czasu ogłoszenia wzrosły o jednego dolara. Jest to istotna zmiana w stosunku do niedawnego trendu w wartości akcji Wynn Resorts, który w ciągu ostatnich kilku miesięcy był stosunkowo negatywny. Mimo to, wartość akcji nie ulegnie znacznym zmianom, podczas gdy spółka i akcjonariusze oczekują, że transakcja zostanie zrealizowana. Jeśli transakcja się powiedzie, kasyna i hotele Wynn Resorts rozszerzyłyby swoją działalność na inne strony świata, dodając więcej kasyn i hoteli do istniejących już obiektów w Las Vegas i Makau. Ten dodatek powinien okazać się wystarczający, aby zwiększyć wartość akcji o więcej niż jednego dolara. Nie ma konkretnych przewidywań, które można by poczynić w oczekiwaniu na sfinalizowanie oferty, ale niektórzy spodziewają się znacznego wzrostu. Może więc nadszedł dobry moment, aby zacząć kupować Wynn.

888 Holdings

888 Holdings odnotował ostatnio odwrócenie dotychczasowego wzorca wartości akcji, ze stałym wzrostem w ciągu ostatnich dwóch sesji. Wzrost ten wydaje się nie zatrzymywać w najbliższym czasie i jest zgodny z najnowszym trendem w kasynach online na całym świecie. Wzrost zainteresowania grami online w regionie Oceanii został potwierdzony przez menedżerów Playamo Australia, a reszta świata napędza wzrost wartości udziałów firm będących właścicielami stron internetowych, w tym 888 Holdings. Rozwój branży kasyn online nie jest tajemnicą, ponieważ są o wiele łatwiej dostępne i tańsze w obsłudze. Coraz więcej graczy i inwestorów interesuje się ich ofertą, powodując odwrócenie wartości akcji i stały wzrost.

Oczekiwania co do akcji są optymistyczne – firmy najwyraźniej wkroczyły w cykl roczny, w którym wzrost będzie się utrzymywał. Nowi gracze wkrótce wejdą na rynek, podczas gdy nowe transakcje pomiędzy kasynami internetowymi i udziałowcami będą tylko napędzać rynek do szybszego handlu i szybszego wzrostu wartości akcji. Chociaż podejrzewa się, że niedawny wzrost wartości akcji 888 Holdings wynika po prostu z tego, że wielu inwestorów uważa, iż jest on niedowartościowany w najniższym punkcie, w którym akcje były od jakiegoś czasu, przyszłość akcji wydaje się jasna. Wzrost nie jest po prostu chwilowym spekulacyjnym ruchem, ale w pełni wycenionym odwróceniem tendencji, które będzie trwało przez co najmniej kilka kolejnych dni. Niektórzy przewidują nawet, że trend wzrostowy będzie się nasilał, a w ciągu najbliższych kilku dni stanie się silniejszy i szybszy.

Trudno jest ustalić oczekiwania dopiero po dwóch dniach, ale trend wydaje się być już zauważalnym, przynajmniej w krótkim terminie. Prawdopodobnie 888 Holdings będzie musiało wyprodukować coś znaczącego, aby utrzymać ten wzrost. Ale jak dotąd większość rynku wydaje się zadowolona z faktu, że wartość akcji ponownie zaczyna rosnąć.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here