Naga MarketsPożyczka bez konta bankowego – gdzie ją otrzymamJesteś współwłaścicielem konta bankowego? A może nie masz własnego rachunku i nie chcesz go zakładać? Twoje konto zajął komornik? Jeśli jedna z tych sytuacji dotyczy Ciebie, a chcesz wziąć pożyczkę online, możesz mieć trudności z uzyskaniem zgody na kredytowanie. Na szczęście istnieją inne sposoby na potwierdzenie danych. Sprawdź, gdzie znaleźć pożyczkę bez konta.

Konto osobiste ma większość Polaków. Własny rachunek często jest niezbędny do tego, żeby otrzymać wypłatę, świadczenia socjalne czy zrobić zakupy przez internet. Jednak nie każdy chce mieć konto, np. ze względu na trudną sytuację finansową i ściąganie należności przez komornika.  Chcesz wziąć pożyczkę, ale nie chcesz otwierać konta i nie wiesz, co zrobić? Dobrym rozwiązaniem jest kredyt bez rachunku. Dowiedz się więcej.

Konto osobiste a pożyczka

Zastanawiasz się, czy własne konto bankowe jest Ci potrzebne? Może być niezbędne, gdy będziesz starać się o pożyczkę przez internet. Jednym z najczęściej wykorzystywanych sposobów weryfikacji prawdziwości podanych danych przez firmy jest symboliczny przelew na 1 zł lub 1 gr na konto pożyczkodawcy. To bardzo szybka i łatwa metoda pozwalająca na to, żeby potwierdzić Twoją tożsamość bez konieczności przesyłania skanów dowodu osobistego itp.

Konto osobiste może też okazać się potrzebne do obsługi kredytu, jeśli zaciągasz go w tym samym banku. Przy takim rozwiązaniu, po zalogowaniu się do swojego systemu bankowego, w prosty sposób zlecisz zapłatę raty, sprawdzisz harmonogram spłat lub to, ile pozostało do końca zobowiązania.  To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz odwiedzać stacjonarnej placówki.

Więcej wartościowych informacji o pożyczkach i ofertach banku znajdziesz na stronie https://lowcachwilowek.pl.

Inne sposoby weryfikacji tożsamości niż konto osobiste

Nie masz konta osobistego, ale chcesz otrzymać pożyczkę internetową bez wychodzenia z domu? Oprócz weryfikacji tożsamości za pomocą szybkiego przelewu istnieją inne sposoby na potwierdzenie danych, a są to:

  • osobista wizyta pracownika firmy pożyczkowej u klienta, podczas której pracownik samodzielnie dokonuje weryfikacji danych na podstawie dowodu osobistego,
  • pożyczka na czek GIRO – po złożeniu wniosku o pożyczkę telefonicznie, na numer telefonu zostanie dostarczony SMS z kodem. Następnie wraz z czekiem GIRO i dowodem osobistym wystarczy udać się na pocztę, aby pracownik mógł potwierdzić tożsamość. Gotówka zostanie wypłacona do ręki,
  • aplikacja na smartfony – to opcja dla osób, które mają konto osobiste, ale z różnych względów nie są w stanie dokonać przelewu weryfikującego. Wystarczy zainstalować aplikację, a następnie potwierdzić swoje dane przez zalogowanie się do systemu internetowego banku. Pieniądze zostaną przelane bezpośrednio na konto.

Zalety pożyczki bez konta bankowego

Zastanawiasz się, czy brak konta osobistego nie będzie przeszkodą podczas brania pożyczki? Nic bardziej mylnego. To świetne rozwiązanie, dlatego że:

  • jest dostępne dla każdego – nie musisz specjalnie zakładać konta, ani prosić kogoś o pomoc. Pożyczka bez konta bankowego to dobra opcja dla osób, które np. nie mają wystarczających środków na wykonanie przelewu weryfikacyjnego,
  • pieniądze otrzymujesz do ręki – nie musisz czekać, aż Twój bank zaksięguje wpłatę. Gotówkę bez czekania otrzymujesz bezpośrednio do ręki, dzięki czemu od razu możesz zacząć realizować marzenia,
  • nie musisz wychodzić z domu – tę możliwość doceni każdy, kto nie lubi spędzać czasu w długich kolejkach w bankach. Szybko, prosto i wprost z własnej kanapy możesz wnioskować o pożyczkę i otrzymać swoje pieniądze.

Instytucje bankowe starają się dopasować do potrzeb wszystkich klientów, dzięki temu z łatwością znajdziesz ofertę idealną w Twojej sytuacji finansowej.

Gdzie znaleźć pożyczkę bez konta?

Aby znaleźć atrakcyjną pożyczkę, wystarczy wejść na stronę z rankingiem dostępnych ofert. Znajdziesz tam kalkulator z ofertami od kilkunastu firm. Zdecyduj o tym, ile pieniędzy potrzebujesz i na jak długi okres. Po wpisaniu danych osobowych, adresu do korespondencji, informacji o dochodach i sytuacji finansowej, a także wybraniu sposobu przekazania pieniędzy należy wysłać wniosek. System zweryfikuje podane informacje i na ich podstawie przedstawi Ci najlepsze propozycje pożyczek dla Ciebie. Twoim zadaniem będzie wybranie tej najbardziej atrakcyjnej opcji i dokończenie procesu.

Znalezienie kredytu bez konta osobistego jest możliwe. Nie zwlekaj, tylko znajdź najlepszą ofertę dla siebie.

Artykuł partneraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here