Naga Markets13 czerwca 2013 13:50

Nadszedł czas na analizę według strategii One Tocuh, którą można pobrać za darmo tutaj: https://comparic.pl/listings/one-touch-strategy-pobierz-za-darmo/

Dzisiaj wykresy. Czarne linie oznaczają cele dla PUT i CALL.

Na początku APPLE z wyceną dla Opcji One Touch 480%.

Na tym instrumencie widzimy trend spadkowy. Jednak cena znajduje się niemal idealnie pomiędzy dwoma poziomami. Nie powinniśmy zawierać żadnej transakcji,m natomiast biorąc pod uwagę, że jest to trend spadkowy cena może dojść do 414.00. Nie polecam tej transakcji jednak w celach typowo poznawczych otworzę ją.

Tak więć PUT na One Tocuh option na APPLEOpcje Binarne systemKolejny instrument to akcje GOOGLE. Tutaj eXbino oferuje 530%. Bardzo ładnie lecz spójrzmy czy są jakieś szanse.

Cena jest dalkego od linii PUT i wygląda na to, że są niewielkie szanse na dotarcie tam. Szczególnie, że po drodze jest jeszcze wsparcie, które może zatrzymać cenę.

Linia CALL jest bliżej jednak nastawienie na parze jest niedźwiedzie przez ostatnie 2 sesje i dlatego może być trudno tam dotrzeć.

Reasumując: bez pozycji na GOOGLE w tym tygodniu.Opcje Binarne systemKolejne jest S&P500.

Cena odrzuciła wsparcie, ale jest wciąż blisko. Przebicie go oznaczać będzie większy uch i dotarcie do naszego poziomu. Taka sytuacja to 500% zarobku.

PUT na S&P500.Opcje Binarne system

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here