Naga Marketsccf forex comparic“Moja metoda cz.3”

Day traderzy mają krótki horyzont inwestycyjny. Działają poprzez nawyki, które możemy czytać za pomocą wykresu. Naszym zadaniem jest nauczyć się z tego korzystać.

W czasie szkoleń prześledzimy setupy, które powtarzają się na rynkach każdego dnia oraz warunki, które powinny sprzyjać do podjęcia ryzyka.

Te artykuły również Cię zainteresują
Założeniem głównym prezentowanego podejścia jest podejmowanie transakcji tylko w warunkach sprzyjających możliwości ustawienia zlecenia typu stop loss na bardzo niskim poziomie ( np. w przypadku E-mini maksymalnie 8 ticków, czyli 2 punkty).
Głównym celem jest pokazanie precyzyjnego miejsca wejścia w rynek z szansami znacznie większymi, niż 50%.


Zobacz również poprzednie artykuły Mieczysława Siudka z serii “Moja metoda”:


Pozycja powinna od razu pracować na naszą korzyść.

Jeżeli setup nie zadziała, straty będą niewielkie. Ty musisz czekać na kolejną okazję.

Miejsca wejścia w rynek są określone precyzyjnie. Oparte są na dynamice cen oraz w większości przypadków na wskaźnikach uzasadniających ten poziom.

Ogromną zaletą tej metody jest brak potrzeby posiadania opinii gdzie rynek będzie handlowany następnego dnia. Nas interesuje bieżąca chwila i możliwości, jakie stwarza nam rynek do zarobienia pieniędzy.

Każdego dnia rynek oferuje możliwość osiągnięcia zysku przy użyciu naszej metody. To mnie obchodzi, a nie to, co będzie jutro. Korzystanie z tego, co się widzi, a nie tego co się myśli jest najbezpieczniejszym sposobem na utrzymanie konsekwentnych zysków.

Wszystko, co musisz zrobić, aby zarabiać pieniądze na futures jest trading w zgodzie z kierunkiem, w którym płyną pieniądze. Zapomnij o wszystkim innym.
W określeniu tego kierunku pomaga nam analiza wolumenu.

– Mieczysław Siudek


ZOBACZ TEMATY, WEŹ UDZIAŁ
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here