Naga Marketsmarcin nowogorskiCzęsto otrzymuję pytania na temat sygnałów wejścia w transakcję, ludzie często pytają jakie były moje powody i czym się kierowałem przy otwieraniu publikowanych transakcji. Przeważająca większość traderów skupia się jednak głównie na tym, jak ma wyglądać wykres, by otworzyć dobry trade. Zapominają oni jednak, że wykres wygląda zawsze inaczej, nie ma dwóch identycznych sytuacji, a dobre wejście w transakcję jest tylko cząstką sukcesu. Otrzymawszy zaproszenie do programu Mentoring 2.0 uznałem, że jest to dobra okazja by opowiedzieć o tym jak handluję w trakcie dnia – intra day – by podzielić się swoim podejściem.

“Sekretna strategia mistrzów”

Oczywiście nie ma zadnej sekretnej strategii i nie zamierzam tworzyć tutaj żadnych mitów. W trakcie mojego wykładu opowiem o mojej codziennej rutynie i podejściu do rynków. Uprzedzając pytania na temat tego, jak mogę dzielić się zyskowną strategią? Bardzo łatwo, nie robię z niej żadnej tajemnicy. Niemniej uprzedzam, że nie mam też żadnej magicznej formuły czy wzoru, który stosuję żeby zarobić. Mój system zakłada przede wszystkim podążanie za dominującą tendencją krótkoterminową i ciągłą adaptację do fluktuacji na rynkach przy niezmiennych założeniach. Zdarza mi się zaliczać Stop-Lossy, pocę się w trakcie otwierania transakcji i jestem tylko człowiekiem. Handlując daytrading własnym depozytem nie sposób uciec również od licznych obciążeń natury psychologicznej, stąd też postaram się je naświetlić tak, żeby spotkanie miało dla Państwa wartość praktyczną.

W trakcie wykładu omówię między innymi poniższy wykres na którym widać przykładowy dzień z mojego tradingu.

AM_trading DAX

Zapraszam już w środę 23 września o godzinie 19:00 na Mentoring 2.0. Tymczasem już dziś wykładał będzie Marcin Wenus, który przedstawi swój system Ichimoku na M15.

PS. Jak informują organizatorzy, do programu wciąż można dołączać, a webinary które się już odbyły można obejrzeć w formie nagrań.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here