Naga MarketsPortal Comparic.pl razem z Brokerem Royal mają przyjemność zaprosić Cię na specjalny webinar dotyczący strategii Tylko Dołki i Szczyty. Spotkanie odbędzie się dziś (czwartek, 16.08.2018 r.) o godzinie 20:00, a jego gospodarzem będzie Krzysztof Wiwatowski.

O czym będzie webinar?

Podczas webinaru poznasz strategię Tylko Dołki i Szczyty. W tym celu konieczne jest opanowanie identyfikacji trendu. Dlatego też poznamy kilka sposobów, by to uczynić. Ta część szkolenia zawierała będzie również elementy odróżniania fal impulsów od korekt.

Kiedy tylko nauczymy się identyfikować trend, kolejną istotną rzeczą będzie lokalizowanie stref wsparcia i oporu. Przy omawianej strategii, strefy wsparcia i oporu wynikają z teorii Dowa. Teoria ta mówi nam o tym, że korekty trendu znoszą zwykle od 1/3 do 2/3 poprzedniego ruchu. Właśnie tego będziemy szukać na wykresach.

Ostatnim elementem strategii jest sygnał do wejścia w pozycję. Jak wskazuje nazwa strategii oparty jest on na szczytach i dołkach. Nauczysz się zatem rozpoznawać odpowiednie sekwencje dołków i szczytów, które posłużą do wchodzenia na rynek oraz poznasz filtr dla tych sygnałów

Poza tym zaprezentowana zostanie metoda prowadzenia pozycji. Zobaczysz gdzie zabezpieczać pozycje, a także realizować zysk.

Zapisz się już teraz

Spotkanie to odbędzie się  dziś o godzinie 20:00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji – liczba miejsc jest bowiem ograniczona:

ZAPISZ MNIE

Nie możesz być z nami na szkoleniu? Nic straconego! Zapisz się, a po zakończonym spotkaniu otrzymasz jego zapis na swoją skrzynkę mailową! tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here