Naga MarketsPortal Comparic.pl razem z Brokerem Royal mają przyjemność zaprosić Cię na specjalny webinar dotyczący strategii Tylko Dołki i Szczyty. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 18 lipca 2019 r. o godzinie 20:00, a jego gospodarzem będzie Krzysztof Wiwatowski.


O czym będzie webinar?

Podczas webinaru poznasz strategię Tylko Dołki i Szczyty. W tym celu konieczne jest opanowanie identyfikacji trendu. Dlatego też poznamy kilka sposobów, by to uczynić. Ta część szkolenia zawierała będzie również elementy odróżniania fal impulsów od korekt.

Kiedy tylko nauczymy się identyfikować trend, kolejną istotną rzeczą będzie lokalizowanie stref wsparcia i oporu. Przy omawianej strategii, strefy wsparcia i oporu wynikają z teorii Dowa. Teoria ta mówi nam o tym, że korekty trendu znoszą zwykle od 1/3 do 2/3 poprzedniego ruchu. Właśnie tego będziemy szukać na wykresach.

Ostatnim elementem strategii jest sygnał do wejścia w pozycję. Jak wskazuje nazwa strategii oparty jest on na szczytach i dołkach. Nauczysz się zatem rozpoznawać odpowiednie sekwencje dołków i szczytów, które posłużą do wchodzenia na rynek oraz poznasz filtr dla tych sygnałów

Poza tym zaprezentowana zostanie metoda prowadzenia pozycji. Zobaczysz gdzie zabezpieczać pozycje, a także realizować zysk.

Kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się w czwartek (18 lipca 2019 roku) o godzinie 20:00, a gospodarzem spotkania będzie Krzysztof Wiwatowski. Poniżej znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do strony, na której możesz się zarejestrować. Ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona, natomiast każda zarejestrowana* osoba otrzyma nagranie wideo.

Zapisz mnie!

* jeśli przy rejestracji pojawił się komunikat “Twój adres znajduje się już w bazie danych”, otrzymasz maila z linkiem do pokoju webinarowego w dniu jego przeprowadzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here