Naga MarketsPostaw na redaktora naczelnego Comparic

Jeśli interesują Cię opcje binarne, ale nie wiesz jak zacząć albo jak nimi handlować, zapraszamy na webinary Comparic we współpracy z OptionTrade. W grudniu oferujemy Państwu 4 webinary na temat strategii dla opcji binarnych – szczegóły TUTAJ. Już 2 grudnia w środę, o godzinie 20:00, odbędzie się webinar Marcina Wenusa na temat strategii Price Action.

W trakcie szkolenia omówione zostaną podstawy dotyczące wykresów świecowych. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak powstaje wykres świecowy, jak zbudowana jest pojedyncza świeca oraz jakie sygnały płyną z formacji jedno i dwu świecowych. Ponadto pokazane zostaną przykłady rozegrania tych sygnałów. Spotkanie jest bezpłatne, wymaga założenia konta.

rejestracja

Dołączając do spotkania:

  • dowiesz się o strategii jednego z najbardziej znanych traderów w Polsce
  • masz możliwość wygrać transakcję bez ryzyka w OptionTrade
  • otrzymasz prezentację na temat strategii
  • otrzymasz bezpłatny e-book na temat opcji binarnych
  • zyskasz dostęp do nagrań z poprzednich webinarów

Grudzień poświęcony strategiom Price Action

Rozpiska grudniowych webinarów
Rozpiska grudniowych webinarów

Oprócz tego przez cały grudzień redaktorzy Comparic.pl przy współpracy z brokerem Option Trade będą prezentowali strategie gry dopasowane do potrzeb inwestorów opcji binarnych – wśród systemów znajdą się rozwiązania zarówno dla całkowicie początkujących, jak i bardziej zaawansowanych traderów.

Po lewej stronie zaprezentowano dokładniejszą ich rozpiskę – po kliknięciu w miniaturę istnieje możliwość dokładniejszego zapoznania się z tematyką poszczególnych webinarów.

Nie zwlekaj…

rejestracjaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here