Naga MarketsEstoński start – up Value to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w 2019 roku w którym spółka zanotowała prawie 1 mln zysku netto. Swoje osiągnięcia zawdzięcza świetnemu zespołowi, dzięki któremu notuje tak znakomite wyniki oraz utrzymuje imponujące tempo rozwoju.

  • Najbardziej innowacyjne spółki będą kreowały nową cyfrową rzeczywistość
  • Innowacyjne spółki będą liderami zmian

Najbardziej innowacyjne spółki będą kreowały nową cyfrową rzeczywistość

Spółka Value wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które myślą w jaki sposób zabezpieczyć swój kapitał, objęła patronatem konferencje ABC Inwestowania i poprzez prelekcje CMO Szymona Słodczyka chce zwrócić uwagę, że w obecnej sytuacji każdy powinien zainteresować się najbardziej innowacyjnymi spółkami, które będą kreowały nową cyfrową rzeczywistość oraz będą liderami zmian.

– W Value uważamy, że tylko postęp może dać nam wyższe stopy zwrotu i większe możliwości – wskazują przedstawiciele spółki.

Zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału.

Value to estoński start-up założony przez dwóch Polaków – Sławomira Żarczyńskiego oraz Łukasza Miklis. Startup zajmuje się rozwiązaniami finansowymi wykorzystującymi technologię blockchain. Value jako pierwsza spółka w regionie CEE, przeprowadziła zbiórkę funduszy w ramach emisji tokenów VCO podczas Security Token Offering, gromadząc w ten sposób kapitał bliski 1,6 mln euro.

Pozostałe prelekcje znajdziesz rejestrując się bezpłatnie na stronie https://abc-inwestowania.pl/. Uzyskaj dostęp do 25 wykładów ekspertów rynkowych!

ODBIERAM DOSTĘP DO PRELEKCJI

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here