Naga MarketsZapewne nie raz słyszałeś o japońskiej metodzie analizy technicznej zwanej Ichimoku. Być może byłeś ciekaw, w jaki sposób ta metoda funkcjonuje, lecz kiedy dodałeś ja do wykresu cenowego, wówczas szybko stwierdziłeś że nie rozumiesz czym jest ta strategia. A gdyby ktoś mógł Ci wytłumaczyć, czym jest ta technika, jednocześnie ukazując system, który podąża za trendem i pozwala błyskawicznie ocenić, po której stronie rynku powinniśmy wypatrywać okazji? Czy w takim momencie poświęciłbyś 50 minut swojego życia, by sprawdzić czy ta metoda jest właśnie tym, czego oczekujesz od systemu transakcyjnego?

  • Weź udział w szkoleniu, który poprowadzi Krzysztof Kamiński i poznaj japoński system analizy wykresów.
  • Spotkanie odbędzie się we wtorek 22 grudnia 2020 o godzinie 20:00

Czym jest Ichimoku Kinko Hyo?

Japońskie tłumaczenie Ichimoku Kinko Hyo oznacza “wykres równowagi na rzut oka”. Prawda jest taka, że gdy poznamy ten system, wystarczy nam jedno spojrzenie na wykres, by móc określić, czy dany walor jest wart naszego dalszego zainteresowania. Część spekulantów mogłaby w tym momencie stanowczo zaoponować, że w tym celu wystarczy jedynie nałożyć średnią kroczącą na wykres. Niestety wielokrotnie przy analizie z wykorzystaniem EMA, czy SMA, trader staje przed dylematem, czy obecny trend jest wystarczający silny, czy też nie?

Te artykuły również Cię zainteresują
Przewaga systemu Ichimoku jest fakt, iż skupia się on nie tylko na ocenie, która ze stron jest dominująca w danej chwili. Jest to holistyczny system spekulacji, który generuje określone sygnały oraz informuje nas, jak silny jest dany ruch ceny. Fakt, że twórca dopracowywał go przez 20 lat jest dla człowieka XXI wieku, co najmniej intrygujące. Chcesz wiedzieć, jak ta technika może usprawnić Twój trading?

Zapisz się już teraz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here