Naga MarketsRynkowe espressoPoznaj „Rynkowe espresso” – poranny cykl video z podwójną dawką wiadomości o tym, co nowego na rynkach i w co warto inwestować. Codziennie o 8:30 od TMS Brokers.


Rusza nowy, autorski cykl porannych webinarów analitycznych TMS Brokers. Od 16 września zapisani Klienci o godzinie 08:30 otrzymają „Rynkowe Espresso”, czyli codzienną dawkę newsów, analiz, okazji i ciekawostek. 

Te artykuły również Cię zainteresują
Cykl poprowadzi m.in. zdobywca nagrody Invest Cuffs „Analityk Roku” Bartosz Sawicki, zarządzający zespołem analityków nagradzanym za trafność prognoz finansowych przez agencję Bloomberg, FX Week, Puls Biznesu oraz Gazetę Giełdy „Parkiet”.

Codzienną dawkę „Rynkowego espresso” będą Państwu serwować również Makler Papierów Wartościowych z wieloletnim doświadczeniem, Tomasz Nowak oraz ekspert rynku walutowego i strategii rynkowych Łukasz Zembik, twórca popularnego cyklu „Live Trading”. Prowadzący codziennie będą wskazywać najważniejsze wydarzania, opisywać sytuację w notowaniach najpopularniejszych instrumentów oraz sugerować mniej oczywiste rynki, które mogą kryć ciekawe okazje.

„Rynkowe espresso” nie mija się z nazwą – to zwięzła, dynamiczna rynkowa pobudka serwowana online. Poranny webinar obejrzysz jako live streaming w aplikacji mobilnej do tradingu TMS Brokers lub na stronie nonstop.tms.pl. Po zakończeniu transmisji, materiał video będzie cały czas dostępny dla Klientów zarówno w aplikacji, jak i w serwisie NonStop.

Zapisz się na „Rynkowe espresso” i nie daj się zaskoczyć rynkom! 

Przedsmak “Rynkowego espresso” możesz poczuć, oglądając zrealizowane webinary:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here