Naga Marketsfibonacci-waterCzy teoria ciągu Fibonacciego i złotego podziału może sprawdzać się na rynkach? A może to tylko i wyłącznie kolejna metoda wróżenia z fusów? Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania i zagłębić się w szczegóły zniesień oraz mierzeń Fibo w analizie technicznej koniecznie weź udział w darmowym webinarze Comparic.pl prowadzonym dla brokera opcji binarnych uTrader!


22 czerwca, godzina 20:00

BIORĘ UDZIAŁ W SZKOLENIU

Te artykuły również Cię zainteresują
Złoty podział związany bezpośrednio z ciągiem liczb Fibonacciego występuje w przyrodzie, sztuce i muzyce – jak się okazuje, również na rynkach pozwala podejmować skuteczne decyzje handlowe. W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznają się z podstawowym narzędziem mierzenia zniesień wewnętrznych Fibonacciego, niezwykle przydatnym w określaniu poziomów zwrotnych, wsparć, oporów i potencjalnych celów transakcyjnych.

Dzięki szkoleniu dowiesz się:

  • Jak wyznaczane są poziomy Fibonacciego i skąd wzięły się w tradingu
  • Które poziomy cieszą się największą popularnością
  • Jak wykorzystać je w codziennym tradingu
  • Jak zbudować strategię w oparciu o Fibo
Webinar jest przedostatnim z cyklu szkoleń prowadzonych w ostatnich trzech miesiącach, gdzie od ogółu do szczegółu poznawaliśmy szereg zagadnień rynkowych. Ostatnie spotkanie przed rozpoczęciem nowej serii poświęcone będzie pełnej strategii Price Action – również zachęcamy do zapisów!
Nie pasuje Ci godzina lub data szkolenia? Żaden problem! Każda zarejestrowana osoba już kolejnego dnia otrzyma dostęp do nagrania!


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here