Naga MarketsJuż w najbliższą środę Zbigniew Wieczorek zaprezentuje podstawowe narzędzia analizy i tradingu price action

Dr Zbigniew Wieczorek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskiej społeczności traderskiej, a jego wykłady przyciągają setki słuchaczy. Teoretyk analizy i tradingu price action mocno zainspirowany metodą Niala Fullera, podejmuje próby przełożenia osiągnięć filozofii i metodologii nauk na teorię czystego zachowania ceny (price action). W trakcie godzinnego spotkania online postara się przybliżyć podstawowe narzędzia analizy i tradingu price action.


Metodę Price Action zna prawie każdy kto spędził nad wykresami więcej niż kilkanaście godzin. Handel w oparciu o czysty wykres i samo zachowanie się ceny wydaje się być najbardziej słusznym podejściem do rynku. Polegamy przecież na pierwotnym wskaźniku każdego rynku finansowego – cenie. Mimo to, zastosowanie zasad price action w codziennym handlu może przysporzyć pewnego kłopotu.

Zastosowanie price action na rynku

Pierwsza część spotkania współorganizowanego przez portal Comparic oraz brokera STO upłynie na przedstawieniu założeń metody price action, ich zależności a także zastowaniu akcji cenowej w diagnostycye rynku. W drugiej części webinaru przedstawione zostaną podstawowe zasady tradingu w oparciu o analizę price action. Uczestnik webinaru pozna typologię setupów, podstawowe zasady otwierania pozycji, ustalania zleceń obronnych oraz hipotetycznych zasięgów formacji.

Dołącz do nas już w najbliższą środę!

Spotkanie online z dr. Zbigniewem Wieczorkiem rozpocznie się w środę, 24 maja o godzinie 20:00. Całość webinaru zostanie nagrana i przesłana wszystkim zarejestrowanym. Nie strać swojego miejsca, zarejestruj się już dziś i weź udział w spotkaniu z jedną z twarzy polskiej myśli tradingu!

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Osoby, które nie miały do tej pory okazji zapoznać się z twórczością dra Zbigniewa Wieczorka, mogą między innymi sprawdzić jego analizy lub przeczytać wywiad.

Zapraszamy również do zapoznania się z twórczością Niala Fullera – tradera, który jest bezpośrednią inspiracją Zbigniewa Wieczorka. Opisy jego strategii i regularne analizy publikowane są na łamach Comparic.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here