Naga Markets

Poznaj najważniejsze prognozy na 2023 rok!Rok 2021 kończył się entuzjazmem na światowych rynkach. Bitcoin był wyceniany powyżej 50 000 USD, akcje były notowane tuż poniżej rekordów wszech czasów, a Rezerwa Federalna nie podniosła stóp procentowych od 2018 roku. Natomiast rok 2022 przyniósł już niespodziewanie skok inflacji, który nie miał miejsca od czterech dekad oraz niespodziewanie rosyjską inwazję na Ukrainę, która wywróciła globalne rynki do góry nogami. W efekcie agresywne podwyżki stóp procentowych na całym globie wywróciły rynek akcji, amerykański rynek mieszkaniowy gwałtownie się ochłodził, a upadek giełdy FTX doprowadził świat kryptowalut do głębokiego kryzysu.

Co przyniesie 2023 rok?

Conotoxia Ltd. (usługa inwestycyjna Cinkciarz.pl) przygotowała raport, z którego dowiesz się jaką przyszłość mogą czekać globalne rynki finansowe. To ponad 45 stron obszernych analiz opracowanych przez Departament Doradztwa Inwestycyjnego Conotoxia Ltd., spółki świadczącej usługi inwestycyjne w portalu Cinkciarz.pl. Dowiesz się z nich, co może nas czekać w nadchodzących miesiącach i na co zwracać uwagę podczas inwestowania w 2023 roku.

Pobierz raport i dowiedz się:

  • co może wstrząsnąć rynkiem w 2023 roku,
  • w którym kierunku może zmierzać kurs dolara, euro i innych walut,
  • jak długa i głęboka może być recesja w USA,
  • co może przynieść kryzys energetyczny w UE,
  • które aktywa mogą oferować lepsze zabezpieczenie przed ryzykiem,
  • jakie towary, metale szlachetne, ETF-y i kryptowaluty warto obserwować,
  • i wiele więcej!

Pobierz darmowy raport

Powyższa publikacja handlowa nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej ani informacji rekomendującej lub sugerującej strategię inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. Została ona sporządzona w celach informacyjnych i nie powinna stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Conotoxia Ltd. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszej publikacji. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Conotoxia Ltd. jest zabronione.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76.41% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Redakcja poleca również:

AVA TradeŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułNie kupuj Bitcoina (BTC) i Altcoinów jeszcze teraz, oto dlaczego!
Następny artykułZaorski zarobił 0,5 mln zł w dwa dni. Teraz stawia 2,5 mln zł na wzrost Nasdaq
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here