Naga MarketsWykres świecowy Forex na czarnym tlePortal Comparic.pl razem z Brokerem Royal mają przyjemność zaprosić Cię na webinar dotyczący setupów pricce action. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 20 sierpnia 2019 r. o godzinie 20:00, a jego gospodarzem będzie Krzysztof Wiwatowski.


Pin Bar, Inside Bar, Outside Bar, Fakey…

Price action oznacza nic innego jak akcję cenową na wykresie. Traderzy wykorzystujący price action w swoich analizach wykorzystują czystą akcje cenową do badania tego, co działo się na wykresie danego instrumentu i dzięki temu określają dalszy, potencjalny kierunek ruchu.

Ceny otwarcia, zamknięcia, maksymalne i minimalne w danym przedziale czasowym mogą być rysowane na wykresie w postaci świec. Z kolei świece mogą tworzyć układ, tzw. setup price action, po którym spodziewany jest ruchu w określonym kierunku. Podczas webinaru zajmiemy się właśnie tymi setupami, z który najciekawsze to pin bar, outside bar, inside bar i fakey.

Jednak sam setup, to zwykle zbyt mało, by podjąć decyzję o kupnie czy sprzedaży danego waloru. Dlatego też na spotkaniu powiemy także o tym, na co zwrócić uwagę w przypadku konkretnego setupu. Duże znaczenie będzie miał kontekst w jakim występuje formacja oraz inne czynniki konfluencji.

Kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się we wtorek (20 sierpnia 2019 roku) o godzinie 20:00, a gospodarzem spotkania będzie Krzysztof Wiwatowski. Poniżej znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do strony, na której możesz się zarejestrować. Ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona, natomiast każda zarejestrowana* osoba otrzyma nagranie wideo.

Zapisz mnie!

* jeśli przy rejestracji pojawił się komunikat “Twój adres znajduje się już w bazie danych”, otrzymasz maila z linkiem do pokoju webinarowego w dniu jego przeprowadzenia.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here