Naga Markets



Kennedy Summers - Playmate 2014 roku oraz początkujący daytrader
Kennedy Summers – Playmate 2014 roku oraz początkujący daytrader

„Króliczek Playboya” z 2014 roku – Kennedy Summers – postanowiła wprowadzić znaczne zmiany w swoim życiu. W związku z tym porzuciła jeden z najstarszych zawodów na świecie na rzecz innej profesji – według niektórych równie nieetycznej – jaką jest trading.


„Uwielbiam handel”

W trakcie rozmowy telefonicznej przeprowadzonej z portalem Business Insider, Summers przyznała, że zakochała się w tradingu od pierwszego kontaktu. Zaimponował jej fakt, że może zarabiać pieniądze z domowego zacisza i w ten sposób bez problemu się utrzymywać.

Te artykuły również Cię zainteresują




Jeszcze w kwietniu modelka i aktorka została poproszona o zostanie jednym z prelegentów podczas konferencji organizowanej przez Equities.com na Times Square w pierwszych tygodniach czerwca 2015. Na krótko przed eventem Summers rozpoczęła współpracę ze zlokalizowanym na Long Island podmiotem szkoleniowym Cyber Trading University (CTU), aby zdobyć podstawową wiedzę przed spotkaniem z inwestorami.

Jako „Króliczek Playboya” Summers mogła liczyć na specjalne traktowanie i nie musiała zapłacić ani centa za pakiety szkoleniowe oferowane przez CTU. O ile początkowo handel giełdowy „przerażał” Playmate 2014 roku, to obecnie uważa go za „ekscytujący”. Jak przyznaje sama zainteresowana jej dziadek był bankierem i wielokrotnie próbował przekazać wnuczce podstawową wiedzę na temat rynku akcji – nigdy jednak nie miała okazji „jego dogłębnej eksploracji”. Wszystko wskazuje na to, że w końcu jej się to udało.

Trader może cieszyć się elastycznym dniem

Kennedy Summers z ojcem Playboya - Highiem Hefnerem.
Kennedy Summers z ojcem Playboya – Hughiem Hefnerem.

Jako, ze Summers na stałe mieszka w Los Angeles wstaje około godziny piątej rano (czasu pacyficznego) i handluje „zazwyczaj w domu, siedząc w piżamie”. Cyber Trading University pozwala Króliczkowi korzystać z usług chat-roomu szkoleniowego całkowicie za darmo (normalny pakiet kosztuje niespełna 300 dolarów miesięcznie). W zamian jednak CTU może liczyć na promocję poprzez kanał społecznościowy Twitter (który śledzi 15 tysięcy osób).

Urodziwa 28-latka ma ciągły kontakt ze swoim personalnym nauczycielem – Faustem Paugliesem – z którym przegląda notowania rynkowe i podejmuje wstępne decyzje inwestycyjne. Playmate 2014 lubi przede wszystkim najbardziej aktywne akcje – dużych zwycięzców i przegranych – głównie ze względu na wolumen i zmienność.

W momencie gdy kończy swoją sesję day tradingową na Zachodnim Wybrzeżu USA cały czas jest dosyć wcześnie. W związku z tym resztę dnia Summers może bez problemu przeznaczyć na dalszy rozwój kariery w modelingu i aktorstwie. Trading traktuje jednak nie tylko jako zabawę, ale również jako uzupełnienie miesięcznego budżetu – praca modelki nie jest bowiem pewnym źródłem utrzymania.

Jak twierdzi sama zainteresowana w dobrym dniu może zarobić około 600 dolarów na akcjach. Jej rekordowy wynik do tej pory to około 1300 dolarów. Każda porażka jest dla Summers natomiast dodatkową motywacją zmuszającą do jeszcze cięższej pracy i bardziej skrupulatnej edukacji.

Od Playboya do Wall Street?

Playmate 2014 - za tytuł Summers otrzymała $100tys. oraz MINI Coopera
Playmate 2014 – za tytuł Summers otrzymała $100tys. oraz MINI Coopera

Summers przyszła na świat w Berlinie – jej ojciec będący wojskowym stacjonował tam razem z amerykańskimi oddziałami. Zmarł bardzo szybko kiedy przyszły Króliczek Playboya był jeszcze dzieckiem. Większość dzieciństwa Kennedy spędziła w Hampton (stan Virginia). Po zakończeniu college’u na kierunku antropologia przeniosła się do Mediolanu, aby skupić na karierze modelki. W międzyczasie rozpoczęła również edukację w szkole medycznej w Curacao planując karierę chirurga plastycznego.

Po ukończeniu pięciu semestrów na kierunku medycznym zaczęła szukać jednak alternatyw dla swojej przyszłej kariery i spróbowała ponownie skupić się silniej na modelingu. Przesłała kilka zdjęć do redakcji Playboya, po czym została zaproszona na próbą sesję. Nie musiała długo czekać i już w grudniu 2013 została Playmate miesiąca. W 2014 uhonorowano ją natomiast tytułem Playmate roku. Oprócz „prestiżu” związanego z wyróżnieniem Summers otrzymała również 100 tysięcy dolarów oraz MINI Coopera.

Pytana o plany na najbliższą przyszłość Kennedy Summers szczerze odpowiada, że chce rozwijać się tradingowo. Ma zamiar kontynuować pracę typowego daytradera i inwestować swoje własne środki. Myśli również o przeprowadzce do Londynu gdzie mogłaby handlować w godzinach popołudniowych ciesząc się wolnością oraz elastycznością czasu pracy. Jej marzeniem jest napisaniem książki, która zachęciłaby „młodsze dziewczyny do nauki zarządzania finansami”.

Wszystkich zainteresowanych zapoznaniem się z karierą Kennedy Summers przed rozpoczęciem przygody z tradingiem zapraszamy na jej oficjalną stronę internetową oraz profil na Instagramie 😉



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here