Naga MarketsMaciej Drozdowski

Portal Comparic.pl wraz ze wsparciem partnera Purple Trading organizuje pierwsze w pełni online dwudniowe warsztaty, które poprowadzi Mariusz Maciej Drozdowski. W trakcie warsztatów autor omówi kompleksowo strategię MMD, analizując z odpowiednią starannością każdy aspekt tej metody. Pierwsza część warsztatów już za nami, drugie spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 maja o 10:00.

  • Mariusz mówi o sobie – badacz rynku. Przeszedł drogę jak prawie każdy zarabiający trader: od euforii i upadku, aż po wypracowanie własnego, zarabiającego systemu
  • Strategia MMD porównywana jest często z Ichimoku, zdaniem jej autora to jednak dwa różne podejścia rynkowe

Magiczne chmury na rynku

To nie będzie standardowy webinar, lecz całe dwa dni pełne wiedzy na temat rynku w trakcie których nie tylko poznasz założenia metody MMD, ale odpowiednio uporządkujesz wiedzę i poznasz unikalne setupy. Jak mówi sam autor:

“Metodologia MMD może być stosowana jako zamknięty, samodzielny system analizowania wykresu ceny lub jako element uzupełniający dla innych metodologii i strategii wykorzystujących analizę techniczną. Sprawdza się na niemal każdym rynku, od walut, indeksów, aż po kryptowaluty.”


 Nagranie pierwszej części warsztatów

Dlaczego warto się zapisać:

  • skrupulatne przedstawienie pełnej piramidy wiedzy MMD,
  • tygodniowa przerwa na samodzielne próby i budowanie doświadczeń,
  • wyczerpująca sesja pytań i odpowiedzi, analiza przypadków.

Ponadto, każdy z uczestników warsztatów otrzyma unikalny wskaźnik MT4 opracowany przez M.M.Drozdowskiego. Szczegóły wydarzenia i link do zapisu znajdziesz poniżej:

BIORĘ UDZIAŁ W WARSZTACH Z MARIUSZEM DROZDOWSKIM

Kim jest Mariusz Maciej Drozdowski?

Mariusz mówi o sobie – badacz rynku. Przeszedł drogę jak prawie każdy zarabiający trader: od euforii i upadku, aż po wypracowanie własnego, zarabiającego systemu.

Następnie poszedł krok dalej: odrzucił dotychczasowe standardy analizy technicznej i wybrał własną drogę wyznaczoną między innymi przez średnie i ich pochodne. Opracował własną metodologię – nazywaną od inicjałów twórcy MMD i własne standardy postrzegania zachowań ceny. Jego pasją jest rynek, cena i jej statystyczne, powtarzalne zachowanie na wykresie. Jesienią 2016 roku postanowił pokazać swoją metodologię światu.

“Chmury MMD działają na wszystkim. Nie potrafię wyjaśnić tego zjawiska – może ktoś o bardziej światłym umyśle będzie potrafił to wyjaśnić. Działają na typowym wykresie ceny, na renko, range barach itd. Bierzesz dowolny wykres, wrzucasz chmury i… sam sprawdź” –wspomniał w trakcie jednego z wywiadów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here