Naga MarketspozbudPozbud T&R zdecydował o zmianie przeznaczenia utworzonej w maju 2020r. Osiedle Zielona Dąbrowa Sp. z o.o., na firmę Pozbud OZE celem realizacji projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii (OZE), podała spółka. Pozbud T&R sprzedał 48% w kapitale zakładowym przekształconej spółki na rzecz Andrzeja Raubo.

 Pozbud T&R stworzył spółkę celową do realizacji projektów OZE

“Zarząd spółki Pozbud T&R S.A. z siedzibą w Wysogotowie kontynuując komunikację w zakresie reorganizacji Grupy Kapitałowej Spółki (raport bieżący 21/2020 z dnia 29 maja 2020 roku), informuje o podjęciu decyzji o utworzeniu spółki celowej, której głównym przedmiotem działalności będzie realizacja projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii. W tym celu spółka podjęła decyzję o zmianie przeznaczenia utworzonej w maju 2020r. Osiedle Zielona Dąbrowa Sp. z o.o., w tym zmianie firmy na Pozbud OZE sp. z o.o. oraz odpowiedniej zmianie umowy spółki, jak również sprzedaży w dniu 14 sierpnia 2020 roku udziałów stanowiących 48% w kapitale zakładowym tej spółki na rzecz pana Andrzeja Raubo” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Powyższe decyzje zarządu wpisują się w plany spółki w zakresie podjęcia działalności w specjalistycznych dziedzinach budowlanych i technologicznych, obejmujących pozyskanie partnerów biznesowych, którzy pozwolą na zrównoważony rozwój spółki” – podkreśliła spółka.

Pozbud T&R specjalizuje się w produkcji okien i drzwi, jak również w świadczeniu kompleksowych usług budowlanych. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2008 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here