Naga MarketsPozbud jest producentem stolarki otworowej z drewna i PCV na terenie Wielkopolski. Główne produkty to: okna drewniane, drewniano-aluminiowe, PCV, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne a także bramy garażowe, rolety i żaluzje.

pozdud mn

Te artykuły również Cię zainteresują

Wykres miesięczny pokazuje panujący trend wzrostowy i ważną, długoterminową strefę wsparcia, na której zakończyła się ostatnia korekta. Pod względem technicznym taki układ może sugerować dalsze wzrosty.

pozdud w1

Na wykresie tygodniowym mamy dobrze respektowaną linię trendu i to właśnie od niej, po za wsparciem z wykresu MN, odbiła się kurs. Na tym interwale widać jednak, że wzrosty nie są jeszcze na tyle imponujące, aby na 100% mówić o końcu korekty. Nadal nie została pokonana linia korekty, choć do osiągnięcia tego celu brakuje już naprawdę niewiele.

pozdud d1

Na wykresie dziennym widać, że linia korekty wpisuje się w kanał spadkowy. Aktualnie kurs zbliża się do górnej krawędzi, gdzie także mamy lokalny opór oraz okrągłą granicę 5 zł. Miejsce to może wywołać korektę wzrostów z ostatnich dni. Jeżeli jednak zostanie pokonane, otworzy się droga wyższych poziomów i będzie to oznaką kończącej się korekty. Warto także zauważyć, że zaznaczony opór pełni także rolę szyi w tworzącej się formacji odwróconej głowy z ramionami. Czyli wybicie oporu i zarazem kanału spadkowego oznaczać może zrealizowanie się na razie tylko potencjalnej formacji, której zasięg sięgałby szczytu z początków lutego bieżącego roku.

Wspomóż nas! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski pod artykułem.

Ponieważ cały portal jest dostępny dla czytelników za darmo, zarabiamy tylko na ruchu. Możesz nas wesprzeć i nic Cię to nie będzie kosztowało. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a, wpisania adresu e-mail w newsletter (pomarańczowa strzałka u góry) oraz subskrypcji konta Youtube.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here