Naga MarketsGibraltarska giełda GBX Digital Asset rozpoczęła swoją działalność w poniedziałek, oferując handel sześcioma najpopularniejszymi kryptowalutami. Oprócz wymiany kryptowalut GBX planuje także uruchomić GBX Grid, platformę, na której nowe przedsięwzięcia będą mogły gromadzić fundusze w postaci tokenów, a następnie wymieniać je na giełdzie.


Zobacz również: Chiny: startuje blockchainowy fundusz inwestycyjny o wartości $1,5 mld

Te artykuły również Cię zainteresują
Bonusy dla nowych użytkowników

Użytkownicy GBX będą mogli skorzystać z zerowych opłat transakcyjnych do 14 września, pod warunkiem, że zarejestrują się na platformie przed 17 sierpnia. Giełda przewiduje również system nagród za generowanie dodatkowych obrotów.

Na tę chwilę GBX nie podlega żadnemu nadzorowi finansowemu. Jednakże stara się uzyskać licencję od Gibraltar Financial Services Commission (GFSC). Zgodnie z prawem wprowadzonym 1 stycznia 2018 r. firmy mające siedzibę na Gibraltarze muszą ubiegać się o licencję GFSC, jeśli chcą działać w sektorze blockchain.

Nick Cowan, dyrektor generalny GBX powiedział:

“Dzisiejszy dzień jest najbardziej ekscytującym wydarzeniem w trakcie trwania całego procesu tworzenia GBX i jest znaczącym dowodem na to, że Gibraltar jest otwarty dla biznesu. Obecnie posiadamy sześć kryptowalut, jednak z niecierpliwością czekamy na zwiększenie tej oferty w przyszłości, ponieważ chcemy oferować naszym użytkownikom najbardziej wszechstronne opcje handlowe.”

Użytkownicy na nowej platformie mogą kupować i sprzedawać następujące kryptowaluty: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC) oraz tokeny Rock giełdy GBX  (RKT).Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut, 24 lipca
Następny artykułUSA: Mieszany odczyt PMI
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here