Naga Markets



binarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


Dzisiejszy kalendarz makro należy do tych spokojniejszych – jak to zazwyczaj bywa w poniedziałek. Z samego rana dowiedzieliśmy się, że bilans handlowy (różnica pomiędzy eksportem i importem) Niemiec znowu zanotował nadwyżkę. Dzisiaj będziemy śledzili jeszcze sprzedaż nowych domów w Kanadzie (14:15) i możemy “dać sobie spokój” z wydarzeniami o charakterze fundamentalnym.

Wczoraj grecki premier Tsipras przemawiał przed oficjelami UE – powiedział, że jego kraj nie zgadza się na dalszą realizację programów zapomogowych w dotychczasowej formie. Nie sprawdziły się i muszą ulec zmianie. Konflikt Grecja – Unia Europejska coraz silniejszy.

Silne i słabe aktywa finansowe

USD/JPY rano chciało, ale zapędy zostały powstrzymane – para znowu w górę. Ponownie traci również frank szwajcarski, AUD natomiast niespodziewanie silnie koryguje w górę.

SILNE: USD, AUD, GBP

SŁABE: PLN, CHF, EUR

Propozycje handlowe na koniec dnia

– USD/SGD – seria pin barów H4 pod kluczowym oporem

NZD/USD – możliwe dalsze wzrosty

GBP/USD – pin bar na wsparciu H4

W piątek w binarnym raporcie południowym pisaliśmy o sytuacji technicznej na złocie. Wtedy jednak znajdowaliśmy się jeszcze przy czerwonej linii trendu. Osunięcie w okolice poziomu wsparcia 1238USD/uncja według piątkowej analizy miało przynieść odbicie i silne wzrosty – pozwalające złotu powrócić do trendu wzrostowego. Impuls spadkowy był bardzo silny i cena przebiła poziom z dużym impetem, następnie jednak wróciła i znowu utrzymuje się powyżej. Na wykresie H4 pojawiła się niewielka świeca pin bar, która może być sygnałem odwrócenia i dalszych wzrostów.

GOLDH4 09.02

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here