Naga MarketsOptymizm powraca na rynek po tym, gdy administracja Trumpa odnowiła nadzieje na to, że jest w stanie coś zdziałać. Tymczasem na rynku kryptowalut Ripple świętuje swoje dni. XRP od poniedziałku zwiększyło swoją wartość dwukrotnie. Dla wszystkich handlujących kryptowalutami na eToro mam też dobrą wiadomość…


Zanim jednak do niej przejdę, skupmy się przez chwilę na kwestiach międzynarodowych. Problemy z Koreą Północną dalekie są od rozwiązania. Zarówno Pyongyang jak i Waszyngton nie zamierzają spuścić z tonu jednak liderzy obu państw wydają się skupiać na czymś innym.

Te artykuły również Cię zainteresują
Giełdowe indeksy zarówno w Europie jak i w Stanach zyskują w ostatnich 24 godzinach około 1%. Dow Jones wystrzelił na około 196 punktów, co sprawia, że wtorkowa sesja była najlepszą od kwietnia tego roku. 

Sytuacja na dolarze nie jest już tak pozytywna, lecz dobrą wiadomością jest fakt, że rynek wyraźnie konsoliduje. Zawsze to lepsze niż spadki…

Ripple zaskakuje

W odróżnieniu od tradycyjnych walut, które wyraźnie czekają na wiadomości z Jackson Hole Ripple pozytywnie zaskakuje. Tokeny XRP podwoiły swoją wartość od poniedziałku, przerywając kilkutygodniowy trend boczny. Wzrosty napędzane są nową platformą o nazwie The World Exchange. Pozwala ona na tworzenie nowych kryptowalut opartych o sieć Ripple podobnie jak w przypadku tokenów ERC20.

Krytycy Ripple zwracają uwagę, że XRP nie spełnia podstawowego założenia kryptowaluty. Faktem jest bowiem to, że token nie jest zdecentralizowany, a prowadzony przez firmę-stworzyciela. Niemniej jednak nowe zastosowanie sieci powoduje, że ten jak i inne zarzuty wobec Ripple przestają mieć sens. Dlaczego bowiem deweloperzy mieliby wybierać Ethereum jeśli mogą w prosty sposób stworzyć nowy token oparty na Ripple?

Skorzystaj ze zmienności Ripple na platformie eToro

Oczywiście, jak to zwykle bywa – dopiero czas pokaże, czy nowe rozwiązanie przyjmie się w społeczności. Jednak patrząc na entuzjazm z jakim się spotkaliśmy w tym tygodniu wróżę Ripple całkiem niezłą karierę.

Handel Litecoin również na eToro!

To już oficjalne, eToro od dzisiaj umożliwia swobodny obrót Litecoinem. Obecnie w ofercie znajduje się już pięć kryptowalut:

  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Ethereum Classic
  • Ripple
  • oraz Litecoin

Użytkownicy platformy mają możliwość zainwestowania w cały portfel kryptowalut. CryptoFund w ostatnich dwunastu miesiącach przyniósł ponad 29,5% zwrotu przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka do minimum.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here